Постер із D Double E
Date
Субота 07 травня 2022
Місце проведення
Secret Place, Львів

Хедлайнер першого львівського шоукейсу Rap.ua, який пройде спільно з формацією Night Ambassadors – зірка британської сцени D Double E. Його виступ відбудеться в рамках проекту Британської Ради Selector Live.

Мешканець Східного Лондона – D Double E вже давно став важливою персоною урбан-музики не лише у Великій Британії, але й у всьому світі. Про нього пишуть авторитетні видання The Guardian, BBC і Vice, а найголовніші персони ґрайм-сцени сиплять в його сторону нескінченні респекти і називають своїм кумиром. 

Обов’язково треба згадати про довжелезний список фітів з елітою ґрайм-цеху: Skepta, Wiley, Stormzy, Kano… Перелік можна продовжувати дуже довго, але простіше буде познайомитись із відеографією цього харизматичного артиста з лондонських околиць. 

Майбутній львівський гастролер закохує в себе тягучим фітом зі Скептою «Ladies Hit Squad» (спільний трек вийшов на вже культовому альбомі «Konnichiwa» і, що важливо, був закріплений ще і спільним туром), проводить разом з Вайлі екскурсію лондонськими «ендами» (ті райони Міста на Темзі, в які не варто ходити туристам і, де зародився той самий ґрайм) в «Better than The Rest» і викликає іронічну посмішку кліпом «Fresh N Clean», що став основою для спільного проекту D Double E та шведського гіганта IKEA. Якщо вам і цього мало, то просто подивіться тізер дропу від adidas і Palace – без нашого друга там також не обійшлося. Він дійсно усюди.

Лайнап: D Double E (live), Alex Pervukhin, Тиск (live), Nemo322 (live), FAT8, Lstn, Neütral b2b Offmean

Selector Live – це серія концертів, організованих Британською Радою в партнерстві з локальними музичними агенціями в підтримку радіошоу про нову британську музику “The Selector”. В 2019 завдяки Selector Live, порталу rap.ua вдалося познайомити Україну з найактуальнішою британською музикою на експорт – ґраймом, завдяки лайвам від Ghetts (RAP.UA Awards 2019) та Yizzy (RAP.UA Showcase) у Харкові.

Доступна перша лімітована партія “early birds” квитків по 250 грн.

Для входу на івент потрібно надати сертифікат вакцинації або негативний тест на ковід зроблений не пізніше ніж за 72 години до заходу.