Date
Середа 27 травня 2020 -
16:00 до 17:00
Місце проведення
Онлайн-подія

У рамках нашої програми #StayHome з Британською Радою ми організовуємо серію дискусій на тему вищої освіти, що мають допомогти налагодити зв’язки та обмінюватись досвідом із колегами з усього світу 

27 травня ми провели онлайн сесію на тему: «Якими будуть моделі онлайн навчання майбутнього?»

Через Covid-19 за лічені тижні по всьому світу форми навчання зазнали чималих змін, що спричинило розвиток електронної освіти. Таким чином сформувались нові партнерства та різновиди навчальних онлайн платформ. 

  1. Чи виявився Covid-19 каталізатором, що побудив університети по всьому світу винаходити інноваційні рішення та чи змінив уявлення про те, яким буде навчання у довгостроковій перспективі?
  2. Чи стануть нові методи надання освіти довготривалими та як забезпечити максимальну користь для споживача (студента)?
  3. Крім того тільки 60% населення Землі мають доступ до онлайн послуг, як освітянам упевнитись в тому, що «прірва» між користувачами і тими хто не має доступу до інтернету не зростатиме?

На нашій онлайн сесії ми намагалися знайти відповідь на ці запитання.

Інформація про спікерів 

  • Модератор дискусії Сем Грінгер - голова розробки нових продукті (онлайн продуктів) в Британській Раді. Він відповідальний за управління розвитком та надання онлайн послуг та продуктів Британської Ради.
  • Ян Дан – старший науковий співробітник Coventry University Group. Він відповідає за дотримання високих стандартів академічного розвитку та підтримку з питань лідерства в галузі освіти та студентського досвіду, досліджень, підприємницької діяльності та інновацій в корпоративній стратегії. 2016 року він отримав нагороду «Надихаючий лідер року» від Guardian Higher Education Awards.
  • Джастін Кук – головний директор з питань контенту та партнерства у FutureLearn. Пан Кук має вражаючий послужний список та досвід у сфері маркетингу, медіа та технологій, входить до топ 100 The Wired та є другим у списку найвпливовіших людей у сфері цифрового консультування. Він також включений до списку Британської Цифрової Зали Слави, а з нещодавніх здобутків видання «Business Insider» назвало Кука «найкрутішим інвестором Великої Британії у сфері технологій».
  • Дмитро Шеренговський – директор департаменту міжнародних академічних зв’язків Українського Католицького Університету. Основними напрямками його наукової діяльності є сучасна теорія міжнародних відносин, міжнародні конфлікти, права людини в дослідженнях міжнародної політики та безпеки.