Date
П'ятниця 20 вересня 2019 - 20:00 до Субота 21 вересня 2019 - 03:00

Лондонський ґрайм виконавець Yizzy стане хедлайнером фестивалю RAP.UA Showcase. Подія відбудеться 20 вересня на Арт-заводі Механіка у Харкові за підтримки проекту Британської Ради Selector Live.

Про Yizzy

Yizzy – це наступне покоління ґрайму. Виводячи жанр за встановлені ним самим межі та водночас спираючись на його коріння, MC з Льюішема передає естафету новій, молодій хвилі ґрайм-тусовки. Його зброя – кмітливість, гострий розум та потужні рядки.

Звичний класичний ґрайм-продакшн він огортає своїми яскравими хуками та густим флоу, від якого зводить щелепу. Його майстерні живі виступи принесли йому підтримку таких грандів жанру як Ghetts, Dizzee, Wiley та Devlin.

За короткий проміжок часу він засвітився на The FADER, Complex, Notion, Trench, SBTV, RWD, Red Bull, 1Xtra, Fire In The Booth Чарлі Слота та у NME 100. Тим часом, Spotify взяли його на обкладинку свого флагманського плейлиста Grime Shutdown, а Apple Music та Deezer у червні додали його до своїх підбірок найкращої музики за тиждень та найкращих нових артистів Великої Британії відповідно завдяки новому ЕР Welcome To Grime Street.

Перші похвали Yizzy надійшли від конкурсу молодих талантів від Гластонбері та BBC Introducing, і він їх не зрадив і тільки закріпив свій успіх, виступаючи з королями ґрайму на Eskimo Dance у Printworks та потрапивши у дев’ятий випуск Lord Of The Mics. Не кажучи вже про його сольні шоу в Islington Academy 2 та фестивальні сети на Field Day та Parklife.

Купити/стрімити ЕР Welcome To Grime Street: http://ffm.to/wtgs.oyd

Selector Live – серія концертів, організованих Британською Радою у партнерстві з локальними музичними агентствами на підтримку радіошоу про нову британську музику The Selector. Гостями Selector Live у різні роки ставали British Sea Power, Young Fathers, Slaves, Ghostpoet, Everything Everything, Max Cooper, Benjamin Clementine та інші. Українською мовою шоу виходить щовівторка на Радіо Аристократи.