Selector radio

#SelectorRadio транслює найкращу музику з Великої Британії та підтримує нові таланти в понад 30 країнах світу, щотижня об’єднуючи міжнародну спільноту меломанів від Іспанії до Китаю.

Щотижневе двогодинне шоу, яке веде Джемз Супернова, включає музику будь-якого гурта, виконавця й будь-якого жанру, якщо це нова й захоплива музика. Джаз, ґрайм, інді чи електроніка, як і будь-що з-поміж чи з суміші цих жанрів – Selector збирає по-справжньому еклектичний плейлист, який також дає можливість послухати розмови з виконавцями й представниками лейблів.

Як одна з провідних ді-джеїв нового покоління Великої Британії, Джемз Супернова має велику пристрасть до своєї роботи. Натхненна, зокрема, такими артистами, як Nina Las Vegas, Toddla T, Diplo й Annie Mac, Джемз у своїх живих DJ-сетах поєднує британський бейс, фанк, ґрайм, хіп-хоп, джерсі-клаб і GlobalSounds. Selector обирає артистів, музику яких програє і в яких бере інтерв’ю, без будь-яких преференцій щодо відомих імен і зобов’язань чи потурання звукозаписувальним компаніям і радійним піарникам. Цей вибір ґрунтується на простій місії – представляти найширший діапазон нової британської музики, а не лише популярних чи комерційних артистів.

Україна – одна з небагатьох країн світу, де з 2010 року Британська Рада випускає локальну версію шоу Selector Radio. Протягом 9 років українським голосом та продюсером передачі була Валерія Чачибая спочатку на Просто Радіо, а потім на Радіо Аристократи, де зараз шоу можна слухати мовою оригіналу щоп'ятниці о 20:00. 

З листопаду 2019 року українські слухачі можуть слухати нову українську адаптацію на UA:Радіо Промінь щонеділі о 18:00, повтор програми – по вівторках о 22:00 та четвергах о 00:00. Ведуча шоу – Вікторія Польченко, креативна продюсерка радіостанції. 

З грудня 2019 року шоу можна слухати мовою оригіналу на Тиса FM щонеділі о 16:00, повтор програми – по вівторках о 22:00.

Стежачи за програмою Selector в Інтернеті або за хештеґом #selectorradio, ви триматимете руку на пульсі того, що відбувається в музичній галузі по всьому світу. Налаштуйтеся на нашу хвилю й почуйте не тільки найкращу музику з Великої Британії, а й відібрані професіоналами треки з усього світу.

Слухайте перше радіошоу Selector Radio від Джемз Супернова тут.

Зовнішні посилання