Оберіть Aptis для вашого оцінювання

Aptis – це тестування, що проводиться на комп’ютері й надає швидкі результати з достовірними оцінками наших екзаменаторів.

Aptis використовують чимало організацій, серед яких університети, школи та урядові установи в понад 85 країнах. Він також визнається дійсним підтвердженням знання англійської мови міністерствами, освітніми закладами та регіональними керівними органами по всьому світу.

Обирайте, які навички перевіряти

Ви можете обрати перевірку однієї чи більше з чотирьох мовних навичок (говоріння, письмо, аудіювання та читання) залежно від ваших потреб. Кожен компонент включає обов’язковий граматичний модуль та перевірку словникового запасу, як додаткову гарантію точності рівнів за класифікацією CEFR для кожної навички.

Обирайте, коли, де і як проводити тестування

Aptis має гнучку систему, яка дозволяє вам обирати дату, час і місце тестування.

Aptis є гнучким інструментом тестування, який можна використовувати для великих груп кандидатів у різних локаціях незалежно від їхнього рівня мовних навичок. Ви можете керувати всім процесом у вашій організації самостійно, або ж довірити це нашій команді експертів і не витрачати власний час. 

Ми також можемо провести тестування для кандидатів з особливими потребами, зокрема надавати його шрифтом Брайля чи великим шрифтом, з таймінгом, у паперовій версії та інші.

Отримайте точні й надійні результати вже за 48 годин

Говоріння та письмову частину тесту об’єктивно оцінюють впродовж 48 годин представники нашої команди тренованих екзаменаторів із дотриманням стандартів перевірки та моніторингу.

Розділи Aptis із читання, аудіювання, граматики й словниковий запас оцінюються автоматично програмою.

Приймайте обґрунтовані рішення

Aptis перевіряє навички кандидатів з комунікації англійською мовою в реальних життєвих ситуаціях, що дає корисну оцінку їхніх мовних умінь. 

Результати тестування надаються в індивідуальних і групових звітах, які оформлюються за стандартами CEFR щодо кожної мовної навички. Це дасть вам повне розуміння мовного профілю кожного кандидата, їх сильні й слабкі сторони, а також порівняння з іншими. Це дозволить вам аналізувати їхню ефективність і оцінювати успішність ваших проектів.

Переконайтеся в якості вашого мовного тестування

Ви можете покластися на наші експертизу й процес оцінювання якості ваших мовних проєктів. Формат, розробка і система оцінювання Aptis ґрунтуються на всебічних і тривалих дослідженнях. Усі завдання тестуються й аналізуються. Тестування включає лише ті завдання, що пройшли перевірку та відповідають нашим суворим вимогам.

Оберіть надійного партнера

У нас понад 80 років досвіду в розробці й проведенні мовних іспитів.

Скористайтеся перевагами співпраці з нашою глобальною мережею, що представлена в більш ніж 100 країн, де ми проводимо тестування відповідно до найвищих стандартів безпеки та в будь-якому обсязі.

Зовнішні посилання