Ми рекомендуємо наступні підручники для підготовки до іспиту IELTS.

Як підготуватися до іспиту IELTS

How to prepare for IELTS (Як підготуватися до іспиту IELTS) – видання Британської Ради, яке містить поради, вправи та практичні тести з чотирьох частин іспиту: Слухання, Читання, Письма та Усної частини. Воно розроблене для обох модулів іспиту: Академічного та Загального.

До комплекту входять підручник та CD, на якому записані Слухання та інтерв'ю Усної частини. За цим підручником можна готуватися як вдома, так і в класі.

Придбати зараз

IELTS Official Practice Materials: Volume 1

IELTS Official Practice Materials: Volume 1 пропонує повні приклади тестів, ключів до них та коментарі екзаменаторів Академічного та Загального модулів усіх частин: Слухання, Читання, Письма та Усної частини. Підручник також містить брошуру та CD для практики частини Слухання з ключами.

Придбати зараз

IELTS Official Practice Materials: Volume 2

IETLS Official Practice Materials: Volume 2 пропонує повні приклади тестів, ключів до них та коментарі екзаменаторів Академічного та Загального модулів усіх частин: Слухання, Читання, Письма та Усної частини. Підручник також містить DVD для практики частини Слухання з ключами та відеозаписи складання Усної частити трьох студентів.

Придбати зараз