Take an exam, Customer reviews, UA-YP

Що про нас кажуть клієнти? 

Анна Клапійчук написала на нашій сторінці Facebook

Дякую, Британська Рада в Україні, за таких доброзичливих та позитивних асистентів у іспиті IELTS, з якими іспит пройшов із меншим стресом! Із задоволенням пройшла тут тестування.

 Історія успіху з IELTS від Андрія Стягара

Я Андрій Стягар зі Львову. Рік тому я дізнався про курс магістерської програми Erasmus Mundus: математичні моделі в інженерії.

Я вирішив подати заявку на нього і згодом мене прийняли. Але залишалася одна вимога: довести моє знання англійської якимось іспитом, який визнається в світі. Я вирішив скласти IELTS. Найближчим був центр у Британській Раді у Львові. Мені сподобалися дружні люди там, а сам іспит не викликав стресу.

Успішне складання цього іспиту дало мені багато можливостей, оскільки це була остання вимога, щоб я міг взяти участь в програмі.

По-перше, тепер я можу продовжити свою кар’єру і вивчати прикладну математику в Європі, щоб отримати інший досвід у науці. Більше того, це шанс дізнатися про традиції усіх інших студентів, які навчаються зі мною.

Нарешті, програма відкрила можливість жити і навчатися у найрозвиненіших європейських країнах, таких як Італія, Франція та Німеччина. Дякую, Британська Радо!

Наталія Кульчицька здійснила мрію викладати англійську

Чи вірите ви, що мрії здійснюються?    

Я тепер вірю!  

З дитинства англійська була моєю заповітною мрією. Але я навчалася музиці.

Одного дня я вирішила щось зробити з дитячою мрією і почала вивчати англійську. Я поступила до Львівського національного університету і дивлячись на викладачів і професорів почала мріяти, що я теж стану викладачем. Я наполегливо працювала. Один професор розповів мені про ESOL і запропонував пройти FCE. Підготовка до цього іспиту була і складною і цікавою. Я здала на оцінку A - і це був момент цілковитого щастя. За кілька років я випустилася і тепер я викладаю в університеті - навчаю англійській у Львівському національному університеті. Ось моя історія. Тож мрійте!