Переможець премії «Відкриття року» відвідає зимовий Тиждень моди у Лондоні, що проходитиме в лютому, приєднається до міжнародної делегації Британської Ради, а також візьме участь в індивідуальній менторській бізнес-програмі, організованій спільно з Лондонським коледжем моди. Ця програма – унікальна можливість для молодих дизайнерів і підприємців дослідити світовий ринок моди, розвинути міжнародні зв’язки та знайти покупців з інших країн.

Переможець також матиме змогу представити свої роботи на Тижні моди у Лондоні, а також представлятиме Україну на виставці International Fashion Showcase у Сомерсет-хаусі. Дизайнер візьме участь у секції Next in Line – новій платформі, що підтримує і просуває молодих модельєрів на початку їхньої кар’єри.

Заснований у 1984 році Тиждень моди у Лондоні – головна fashion-подія британської столиці та один із найважливіших модних заходів у світі. Він проводиться Британською радою моди двічі на рік – у лютому та вересні.

Виставка International Fashion Showcase, організована спільними зусиллями Британської Ради та Британської ради моди, демонструє роботи молодих талановитих модельєрів з усього світу. Вона проводиться уже чотири роки і вважається найбільшою у своєму роді: у 2014 році на ній було представлено роботи 110 дизайнерів із 30 країн. Виставка супроводжується програмою публічних лекцій і подій. Крім того, вона передбачає програму підтримки дизайнерів, у межах якої академіки та дослідники із Лондонського коледжу моди допомагають дизайнерам підготуватися до виставки, пропонуючи менторську підтримку та семінари з розвитку бізнесу.