Програма Fashion DNA Україна, започаткована 2015 року, шукає та підтримує молодих українських fashion-дизайнерів. Ми налагодили зв’язки між українськими дизайнерами і творчими особистостями та провідними менторами індустрії моди Великої Британії. Результатом їхньої співпраці стало динамічне поєднання культур і низка надихаючих спільних проектів. Щороку програма зосереджується на конкретних проблемах, що стоять перед українськими дизайнерами. Вирішувати їх вони намагаються у співпраці зі своїми новими британськими колегами.

У 2017-2018 роках Fashion DNA Україна зосередилась на професійному навчанні молодих українських дизайнерів у сфері продажів, зокрема електронній торгівлі. З допомогою менторів вони застосовують набуті знання під час реалізації власних проектів з креативної економіки. Експерти та творчі працівники з Великої Британії беруть участь на кожному етапі проекту — від відбору до цифрового запуску.

Окрім цього, в рамках нашого партнерства з агенцією інновацій Nesta, ми пропонуємо тренінги з розвитку базових ділових навичок для тих, хто робить перші кроки в світі fashion-бізнесу. Детальніше читайте в розділі для молодих креативних підприємців Creative Enterprise Ukraine.

У цьому розділі