Date
Субота 17 Червень 2017 - 22:00 до Неділя 18 Червень 2017 - 01:00
Місце проведення
Sentrum

Selector Live представляє DJ set улюбленця київської публіки, британського урбаністичного поета та музиканта Ghostpoet 17 червня у клубі Sentrum.

Лондонський артист із в’язким баритоном Обаро Еджіміве, відомий під псевдонімом Ghostpoet, підкорив слухачів і критиків у 2011 році дебютним альбомом “Peanut Butter Blues & Melancholy Jam”. Рішучий успіх Обаро забезпечили виступи на передових фестивалях світу - Glastonbury, Sónar, Latitude, Bestival і номінація на головну незалежну премію Великої Британії – Mercury Prize. У 2015 році Ghostpoet випустив третій альбом “Shedding Skin” і вперше виступив у Києві у рамках серії концертів нової британської музики Selector Live. Наступний рік приніс співпрацю з культовими Massive Attack - разом вони записали трек “Come Near Me”. У 2017 році Ghostpoet готується представити четвертий студійний альбом. Найсвіжіша його робота - електро пост-панк композиція “Immigrant Boogie”.

На цьому працьовитість Ghostpoet’а не вичерпується - на лондонському Radio Soho він веде власне регулярне шоу “Strange & Found”, де ділиться зі слухачами еклектичною сумішшю з новинок, андерґраундних скарбів та своєю улюбленою незабутньою класикою. 17 червня запрошуємо відкрити Ghostpoet’а у новому амплуа.

Вартість квитків - 200 грн.

https://www.concert.ua/eventpage/ghostpoet

Інформаційні партнери: Радіо Аристократи, Comma, LB.ua, The Village Україна, Український тиждень.

Довідка:

Серія концертів Selector Live, організована Британською Радою в Україні спільно з Sentrum на підтримку радіошоу The Selector, представляє українській аудиторії музику найрізноманітніших напрямків – від гітарного інді-року до “інтелектуальної” електроніки.

Раніше у проекті брали участь Young Fathers, Slaves, Everything Everything, Holy Esque, Benjamin Clementine, Gabriel Bruce, Ray BLK та інші.

Tag icon
мистецтво, музика