Date
Четвер 24 вересня 2015 -
20:00 до 23:59
Місце проведення
КИЇВ, ВУЛ. ШОТА РУСТАВЕЛІ, 11, КЛУБ SENTRUM

Актуальний і самобутній британець Ghostpoet уперше виступить в Україні 24 вересня о 20:00 у клубі Sentrum (вул. Шота Руставелі, 11) у рамках серії вечірок нової британської музики Selector Live.

Британський вокаліст із глибоким басовитим голосом Обаро Еджіміве, відомий під псевдонімом Ghostpoet, підкорив слухачів і критиків у 2011 році дебютним альбомом “Peanut Butter Blues & Melancholy Jam”. Остаточний успіх Обаро забезпечили виступи на передових фестивалях світу таких, як Glastonbury, Sónar, Latitude, Bestival, і номінація на головну незалежну премію Великої Британії – Mercury Prize.

“У британській електронній музиці одиниці оповідачів звертаються до емоцій і спогадів так, як лондонський експерименталіст Ghostpoet”, - пише NME, охрестивши його перші альбоми культовими.

У березні 2015 року Ghostpoet випустив третій альбом “Shedding Skin”. The Guardian побачив у ньому вплив Radiohead. Журнал Clash назвав альбом “зрілою і обнадійливою відповіддю на наш смутний час”, а The Telegraph вважає, що цього разу в Еджіміве ще більше шансів отримати Mercury Prize.

Музика Обаро – це суміш розслабленої екзистенційної лірики, елементів spoken word, приправлених тріп-хопом, дабом, дабстепом та інді-попом.

Вартість квитків на Selector Live: GHOSTPOET - 250 грн., квитки можна придбати за посиланням.

Серія вечірок Selector Live, організована Британською Радою в Україні спільно з Sentrum на підтримку радіошоу The Selector, представляє українській аудиторії музику найрізноманітніших напрямків – від гітарного інді-року до “інтелектуальної” електроніки. Перша вечірка проекту відбудеться уже 7 липня за участю лауреатів Mercury Prize 2014 - шотландської хіп-хоп команди Young Fathers.

В Україні The Selector виходить щосереди та щонеділі о 20:00 в ефірі Просто Радіо, а також у цей самий час щочетверга та щосуботи – на онлайн-радіо Аристократи. Незмінним продюсером та ведучою української версії програми є Валерія Чачибая.