Молоді люди на уроці

28 травня 2016 року о 13:00 українці спробують встановити новий світовий рекорд у категорії "Найбільший мовний урок у світі". По всій країні одночасно відбуватиметься інтерактивний урок англійської мови у формі розмовного клубу. Ця історична подія на підтримку Року англійської мови в Україні транслюватиметься у прямому ефірі в Інтернеті з головного та найбільшого в країні місця зустрічі – зі Львова. Проект реалізовується у співпраці з посольством США, Американським домом та організацією GoGlobal. Британська Рада організовує одне з таких занять у своєму офісі в Києві.

Будь-хто може долучитися до події як учасник або організатор. На сайті uaspeaking.org/go-record ви можете дізнатися більше про те, як можна взяти участь у цьому заході, організувати приміщення для нього або знайти найближче до вас місце його проведення.

В рамках уроку пройдуть всеукраїнські конкурси «Найстарший учасник», «Наймолодший учасник», «Найкраще фото», «Найбільш творче використання логотипу “Ukraine Speaking”», «Найбільш незвичайне приміщення» і «Найбільше приміщення за межами Львова». Буде вручено призи.  

 

Зовнішні посилання