Воркшоп Behind the Scenes

Британський театр багатьма вважається світовим лідером у сферах сценічного освітлення та звукового оформлення, розвитку професійних навичок та управлінських, маркетингових і комунікативних практик у театральній сфері. 

«За лаштунками» - це програма майстер-класів, семінарів, дискусій та творчих резиденцій, ініційована Британською Радою задля того, аби поділитися найцікавішими британськими театральними практиками та налагодити зв‘язки між британськими театральними профі та їхніми українськими колегами. 

В Україні програму було розпочато 2012 року: ми запропонували тренінги із розбудови аудиторії під керівництвом британського маркетинг-агентства MORRIS HARGREAVES McINTYRE, а також майстер-клас із програмування та продюсування театральних компаній під керівництвом продюсера-фрілансера Ґері Гіллза й виконавчого директора театру Bristol Old Vic Емми Стеннінг.

У 2013-14 роках спільно з Національним центром театрального мистецтва імені Леся Курбаса було організовано триденний курс дизайну сценічного освітлення за участю британського дизайнера Майкла Менніона та семінар з організації міжнародних гастролей. 

Приєднуйтеся до нас у мережі Facebook, щоб отримати доступ до матеріалів майстерень, фото та інтерв‘ю, а також дізнатися про майбутні освітні події у сфері мистецтва. 

Дивіться також

Зовнішні посилання