«Креативна Європа» – програма Європейського Союзу, що підтримує культурні та креативні індустрії. У 2014-2020 рр.. він надав 1.46 мільярди євро для підтримки європейських культурних проектів, які базуються на співпраці різних країн.

Українські організації можуть подавати заявки на участь у підпрограмі «Креативної Європи». Участь у всіх схемах підпрограми «Медіа» залежить від відповідності аудівізуального законодавства третіх країн з європейським. У разі невідповідності, вони зможуть брати участь у наступних схемах підпрограми «Медіа»: Тренінг, Фестивалі, Розвиток аудиторії та Доступ до ринків. 

Незабаром Британська Рада в Україні розпочне нову програму, мета якої – розширити співпрацю між Україною та ЄС. Однією з її головних директив є забезпечення участі України в «Креативнаій Європі». Саме тому ми шукаємо тренерів, які допоможуть нам провести дводенні семінари по всій Україні:

 1. що представлять цю програму, її різноманітні напрямки і вимоги її головних конкурсів; та
 2. в рамках яких будуть надані особисті консультації 10-15 організаціям, які планують взяти участь у наступному раунді конкурсів від «Креативної Європи» (і в ідеальному випадку вже були учасниками міжнародних консорціумів та підготовки проектів чи концепцій). Ми хочемо покращити якість заявок та гарантувати потенційним заявникам підтримку у підготовці пропозиції проекту.

 

Хто

Ми шукаємо тренерів, що мають:

 1. Відмінні знання програми «Креативна Європа» та процесу подачі заявок.
 2. Досвід підготовки або проведення проекту, фінаносованого «Креативною Європою» або підтверджений досвід радника/консультанта у проектах, фінансованих «Креативною Європою».
 3. Досвід проведення воркшопів, семінарів, третінгів або майстер-класів у галузі культурного менеджменту, проектного менеджменту, фінансування або інших близьких галузях.
 4. Досвід роботи з культурними операторами в Україні бажаний.
 5. Вміння проводити тренінги українською, російською та/або англійською.

Тренери повинні будуть:

 • Підготувати концепцію та структуру тренінга (включно з вибором учасників та проектів, з якими будуть проведені індивідуальні консультації);
 • Підготувати та провести індивідуальні консультації з цими обраними учасниками;
 • Підготувати звіт на дві сторінки по завершенню завдання, включно зі списком контактів та описами проектів.

Заявки можна надсилати з України та ЄС, але ми не приймаємо заявки від державних службовців або співробітників CreativeEuropeDesk.

Що

Ми збираємося у наступні 2-3 роки провести 10 тренінгів у найбільших містах України. За умови подальшого фінансування кількість тренінгів може збільшитися. Кількість та точні локації буде підтверджено пізніше. 

Як подати заявку

Надсилайте заявки в електронному вигляді Анастасії Щербин Anastasia.Shcherbin@britishcouncil.org.ua  до (дата).Заявка складається з:

 • Тема листа: Creative Europe Ukraine application
 • Резюме англійською (бажано у форматі Europass: https://europass.cedefop.europa.eu)
 • Супровідний лист (1 стор.) англійською, у якому наданоконкретні приклади того, яким чином ваш досвід та навики релевантні для даного завдання, а також вказаний внесок включно з податками. Заявки будуть оцінені за принципом: 80% – досвід заявника, 20% – запропонований внесок.

Ми залишаємо за собою право попросити вас надіслати нам ваші рекомендації. Ми зв’яжемося лише з обраними кандидатами. Усі заявки строго конфіденційні.

Якщо у вас є запитання стосовно цієї пропозиції, будь ласка, звертайтеся до xandy