Спікери програми

Марк Кернс - спікер програми Digital Lab: менеджери креативних хабів

Марк Кернс

Марк Кернс – директор Many Studios, незалежної організації із Шотландії. Марк управляє Creative Hub у Глазго та співпрацює в галузі креативних індустрій з іншими країнами. Він твердо переконаний, що креативні хаби є прекрасним місцем для критичної розмови про архітектуру, планування публічних просторів та розбудову спільнот.

Марк також є виконавчим директором New Practice – архітектурного бюро із центрами в Глазго та Лондоні. Серед його клієнтів – компанії громадського та комерційного сектору Великої Британії. З 2017 по 2019 рік він брав участь у роботі мережі European Creative Hubs Network, а у 2020 році став радником Design Council і регіональним керівником ArchitectureLGBT+.

Марк також є членом ради експертів з креативних хабів Великої Британії, організованої Британською Радою. 

Тесса Мородер - спікерка програми Digital Lab: менеджери креативних хабів

Тесса Мородер

Тесса Мородер разом з сестрою Аріанною – засновниці Lottozero, центру текстильного дизайну в Прато (Італія). Раніше Тесса працювала бізнес-консультанткою, а також фінансовою директоркою культурно-комунікаційної компанії.

Lottozero було засновано у 2016 році, наразі це креативний хаб та студія текстилю. Штаб-квартира Lottozero знаходиться у складському приміщенні району Macrolottozero, у промисловій зоні міста Прато. Загальна площа простору складає 400 м². Там розмістились галерея, коворкінг та лабораторія.

Ціль Lottozero – посилити та підтримати розвиток талантів-початківців у текстильному дизайні завдяки міжнародним можливостям.

Іван Лопез Гаррідо - спікер програми Digital Lab: менеджери креативних хабів

Іван Лопез Гаррідо

Іван – генеральний директор Republikken, коворкінгу із Копенгагена (Данія). До цього він відповідав у Republikken за управління спільнотою, має великий досвід у цьому напрямку, зокрема, створив методологію роботи зі спільнотами. 

Republikken є точкою перетину креативних підприємців, фрилансерів та малих компаній. Працівники Republikken доклали багато зусиль аби створити у просторі умови для того, щоб резиденти допомагали та надихали один одного. 

Іван має ступінь магістра з історії Університету Копенгагена, є членом правління мережі European Creative Hubs Network. Народився в Чилі та виріс в Копенгагені, де нині живе зі своєю родиною.

Кей Симінгтон - спікерка програми Digital Lab: менеджери креативних хабів

Кей Симінгтон

Кей – засновниця Paved With Gold, маркетингової та краудфандингової агенції із офісами в Глазго та Лондоні. Агенція була створена для того, щоб підтримати підприємців з ідеями, допомогти їм створити власний бізнес та побудувати улюблені всіма бренди.

Кей створювала програми для таких організацій як The Design Council, Creative Scotland та уряду Шотландії. Вона є гостьовою лекторкою з брендингу та краудфандингу в Університеті Стерлінгу та Каледонському Університеті Глазго.

Кей викладає курс із запуску краудфандингових кампаній.

Сара Пеппер - спікерка програми Digital Lab: менеджери креативних хабів

Сара Пеппер

Сара Пеппер – директорка центру креативної економіки в Університеті Кардіффа. Також вона є директоркою міської мережі Creative Cardiff та директоркою Clwstwr – науково-дослідного проєкту з підвищення інноваційності економіки Уельсу (бюджет проєкту – дев'ять мільйонів фунтів).

Роль Сари – стратегічне керування компаніями та робота з великою кількістю стейкхолдерів, що представляють сектори науки, промисловості та державного управління.

Сара захоплюється підтримкою та розвитком креативних талантів та ідей, а також встановленням партнерств, які дозволяють людям і компаніям розкрити їхній креативний та комерційний потенціал.