Сезон культури Велика Британія/Україна надає українським митцям можливості бути почутими у світі та зосереджується на змінених потребах і пріоритетах українського культурного сектора. Мета Сезону – посилити культурні взаємини і надати можливості налагодження зв’язків і співпраці між митцями обох країн. 

Ми продовжуємо
Сезон Велика Британія/Україна – «Сценарії майбутнього» – розпочинається! Ми відкриваємо програму культурних обмінів: мистецькі резиденції, дискусії, відкриті форуми, кіно, музика, література, перформативні та візуальні мистецтва – що триватиме до березня 2023 року.

Ми змінили плани
Ми розпочали роботу над Сезоном ще у 2019 році, але повномасштабне вторгнення Росії в Україну створило виклик для переосмислення початкової теми Сезону «Сценарії майбутнього». Врешті ми створили навіть ширшу програму подій наживо у Великій Британії та забезпечили глобальний онлайн-доступ до всієї програми. 

Платформа для митців з України
Ми живемо в час, коли креативні рішення потрібні щодня. Мистецтво й культура, – їхня сила в подоланні прогалин, спричинених незнанням та недовірою, у єднанні людей – виходять на перший план. І саме в цей момент будуть почуті творчі голоси українців та українок минулого й сьогодення. Скористайтесь моментом, приєднуйтесь до програми Сезону і почуйте їхні виразні голоси.

Завітайте на сайт Сезону культури Велика Британія/Україна: https://ukuaseason.org/ua/ та будьте в курсі усіх подій.

У цьому розділі