Word on the Street

Word on the Street – це нова програма навчання англійській мові, яка була створена BBC та Британською Радою.

Мета Word on the Street – показати, як працює англійська мова у повсякденному житті, та представити яскраві аспекти культури британської молоді. Кожен епізод знятий в різних частинах Великої Британії. Ці епізоди допоможуть тим хто вивчає англійську мову покращити навички володіння англійською мовою.
Британська Рада в Україні створила комплект «Word on the Street» для вчителів англійської мови, який отримали безкоштовно майже 16 000 шкіл України, де вивчається англійська мова.

Комплект складається з трьох частин:

Відеосюжети та посібник з англійської мови та культури «Word on the Street», спрямований на розвиток мовленнєвих умінь: аудіювання, говоріння, читання та письма, і розрахований на рівень В1 – В2, що  відповідає вимогам програми для  9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник враховує комунікативний та інтегрований підходи у навчанні англійської мови, а також забезпечує соціокультурний компонент мовної освіти.
Додаткові матеріали до «Word on the Street» та тексти телепрограми можна знайти на вебсайті.

Посібник для вчителів TeachingEnglish Radio складається з аудіо матеріалів та методичних завдань до них. Він буде корисним, насамперед, вчителям з невеликим досвідом роботи. Серія аудіо програм включає інтерв’ю з вчителями, записи уроків та поради щодо підвищення ефективності навчання іноземної мови.

Посібник для вчителів з рекомендаціями щодо використання Інтернет ресурсів Британської Ради у початкових класахLearnEnglish Kids. Це портал для дітей віком від 3 до 12 років, які вивчають англійську мову як іноземну. Він пропонує різноманітні безкоштовні навчальні ресурси, які можна використовувати як на уроці та і вдома. На порталі є спеціальні розділи для вчителів та батьків. Посібник пропонує мапу вебсайту, прив’язану до шкільної програми та допоможе вчителям ефективно використовувати ресурси.