Selector PRO 2018 Воркшоп 2
Selector PRO 2018 Воркшоп 2
Date
Понеділок 05 листопада 2018 - 10:00 до Четвер 08 листопада 2018 - 17:00

Ден Цу – бізнес-тренер у BIMM, event-продюсер і директор компанії Lyrix Organix – представить інноваційну, креативну й інтерактивну воркшоп-програму з організації й проведення подій, котра охопить основні інструменти, прийоми та хитрощі в цій сфері. Учасники навчаться влаштовувати потужні музичні події “з нуля”. Це включатиме маркетинг, промоцію, управління командою, розробку концепції й планування, локації, наповнення програми, питання охорони здоров’я та безпеки, технічне забезпечення та використання музичних подій для стимулювання суспільного активізму.

Ден Цу відомий організацією новаторських подій на стику живої музики, поезії та хіп-хопу, метою яких є підтримка молодих виконавців, а також благодійними проектами.

У його портфоліо – фестиваль Ґластонбері (сцена The Rum Shack), музичний фестиваль UK Beatbox Championships, Brighton Festival, Woodland Trust та співпраця з Британською Радою (Судан, Ефіопія, Росія). Він також був продюсером знакових подій і гастролей в Мерії Лондона (Адміністрації Великого Лондона), London 2012, в Roundhouse та в хабі Kings Place. Як прихильник нових талантів, тісно співпрацював з молодими виконавцями, серед яких – Ед Ширан, Akala та Кейт Темпест.

Організатор молодіжних освітніх програм, доповідач та очільник навчального модуля «Менеджмент заходів» (бакалаврська програма «Музичний бізнес», інститут BIMM, Лондон), Ден є постійним розробником освітніх програм для молоді на заходах, що проходять, зокрема, у The Roundhouse, Мерії Лондона, на  міжнародному фестивалі молодіжного мистецтва та в театрі Cardboard Citizens.