Date
П'ятниця 08 грудня 2017 - 15:00 до Середа 13 грудня 2017 - 19:45

Дивіться онлайн-трансляцію другого дня форуму

Розклад подій

15:00 - 16:15 Q&A з Дарком Скульським (Radioaktive Film)

Дарко Скульський відкриє перший день форуму доповіддю про унікальний досвід співпраці Radioaktive Film з зірками британської музичної сцени. Модератор розмови: Олександр Варениця – оглядач, редактор та музичний менеджер.

17:00 - 18:15 Як ви тут опинилися?

Учасники панельної дискусії: Анна Яцкевич – A&R-менеджер культового британського музичного лейблу Warp Records. Табіта Торлу-Бангура – менеджер партнерських проектів та радіоведуча лондонської станції NTS Radio. Модератор панелі: Олександр Варениця – оглядач, редактор та музичний менеджер.

Гості цієї панелі – професіонали музичної індустрії світового класу. Молоді, талановиті та обізнані в своїх справах, вони розкажуть про свій шлях до професійного успіху та зроблять наголос на тих труднощах та випробуваннях, що чекають кожного у цій сфері.

18:30 - 19:45 Візуальні інновації в музичних шоу

Учасники панельної дискусії: зірка британської електронної сцени – Макс Купер, засновник компанії Front Pictures Юрій Костенко та медіа-артист, ідеолог студії BLCK Box Максим Побережський. Модератор розмови: Олександр Варениця – оглядач, редактор та музичний менеджер.

Світ швидко змінюється. Рок-н-ролл майбутнього – наука й технології, яким приділяється все більше уваги на фестивалях усього світу. Разом з цим електронна музика й артисти, що працюють над її створенням, бачать майбутнє своєї сцени в об’єднанні музичного та відеоконтенту.  

Учасники панелі розглянуть тему синергії музики та інших видів мистецтва, наведуть реальні приклади зі свого досвіду та спробують зазирнути у майбутнє, передбачивши тренди в напрямку візуальних рішень для музичних шоу.

Tag icon
мистецтво