Date
Субота 09 грудня 2017 - 12:00 до Середа 13 грудня 2017 - 19:30

Дивіться онлайн-трансляцію першого дня форуму

Розклад подій

12:00 - 13:30 - Як обрати правильну нішу та сформувати міцне ком'юніті навколо свого проекту

Доповідач: Табіта Торлу-Бангура – менеджер з партнерських проектів та радіоведуча лондонської станції NTS Radio. Модератор Q&A: Валерія Чачибая - радіоведуча, продюсерка української версії радіошоу The Selector, співзасновниця Радіо Аристократи та музичної премії (A) PRIZE.

Онлайн-радіостанції – медіа-сфера, що розвивається досить стрімко і бурхливо та має великі перспективи, в тому числі й в Україні. Важлива складова успіху в цій сфері – правильний вибір своєї аудиторії, тематик, що висвітлюються, та музики, що лунатиме в ефірі. Завдяки можливості більш гнучкого підходу в виборі формату мовлення, онлайн-радіостанції на відміну від FM-станцій мають змогу обирати більш вузькі музичні напрямки та збирати навколо себе ком'юніті людей зі спільними інтересами та смаками. Як саме це зробити, розкаже Табіта Торлу-Бангура, що працює на лондонській онлайн-радіостанції NTS Radio, яку сьогодні слухають декілька мільйонів людей в 30 різних містах світу.

14:00 - 15:15 Продаж музики для комп’ютерних ігор

Учасники: Анна Яцкевич – Creative Sync Manager лейблу Warp Records, Кріс Кук – бізнес-редактор Complete Music Update, Олександр Павленко (Sunchase) – електронний продюсер та музикант. Модератор – Григорій Фатьянов – засновник компанії Be Management Music & Publishing.

Комп’ютерні ігри – ще одна цікава та перспективна сфера бізнесу і творчості, де музичні твори мають загалом новий контекст. Саунд-продюсери, що працюють над створенням музики для відеоігор, та супервайзери, що збирають для них саундтреки, зіштовхуються з новими, цікавими завданнями. З їхнім вирішенням з’являється більше розуміння масштабу тенденції: сучасна музика все глибше проникає в інші сфери мистецтва й розваг (хай то будуть ігри, кіно чи ТБ), змінюючи їх зсередини та змінюючись разом з ними. 

15:30 - 17:00 Презентація від DRAKE Music – компанії, що створює інструменти для митців з інвалідністю

Доповідач: Гавейн Г'юітт – менеджер з розробок в компанії DRAKE Music та досвідчений лектор, що веде авторський курс у Королівській Музичній Академії Великої Британії

Гавейн - водночас інженер-технолог та композитор. Він захопленний не тільки творчою, а й технологічною стороною створення музики. В тому числі безпосередньо розробкою музичних інструментів. Для свого таланту і навичок Г'юітт знайшов гідне застосування – він займається розробкою інструментів для людей з інвалідністю та допомагає їм таким чином розкрити свої музичні здібності. Більше про свої розробки та діяльність компанії Гавейн розкаже під час свого виступу.

17:30 - 19:30 Як заробити гроші на Youtube та інших онлайн стрімінг-сервісах

Доповідач: авторитетний експерт Кріс Кук – бізнес-редактор агентства Complete Music Update, що надає консалтинг-послуги музичним компаніям, артистам та менеджерам у Великій Британії.

Глобальна музична індустрія саме зараз знаходиться у фінальній стадії повного переходу на стрімінг-сервіси. Стрімінги – це майбутнє. Новий стандарт, що має всі шанси стати основним способом прослуховування музики упродовж наступного десятиріччя. Заразом це виклик для артистів та лейблів, які мають адаптуватися до нових правил гри та навчитися не тільки просувати, але й монетизувати свою музику. В своїй доповіді Кріс Кук покаже, як працює вся ця система на прикладі YouTube (сайт номер один у світі за кількістю прослуховувань музичних творів) та провідних стрімінг-сервісів Apple Music, Google Play, Spotify, Deezer тощо. 

Tag icon
мистецтво