Якщо ви цікавитесь британською музикою, кіно чи фотографією, ми маємо для вас широкий вибір матеріалів. Заходьте у цей розділ та вибирайте теми, що вас цікавлять.

Якщо ви хочете залишатись на зв’язку і отримувати від нас найактуальнішу інформацію з усього світу, підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter, а також не забувайте про наш Instagram.

Пройдіть 3D тур виставкою “Порушники будуть виявлені?”

Міжнародна виставка робіт резидентів програми SWAP: UK/Ukraine 2019-2020 з Британії та України відкрилася у галереї Артсвіт та Центрі сучасної культури у Дніпрі у березні 2020 року. Незважаючи на те, що у зв’язку з карантином COVID-19 виставку було закрито з міркувань безпеки, зараз ви можете відвідати її у форматі 3D-екскурсії або навіть за допомогою VR-окулярів чи гіроскопу не виходячи з дому.

Розклад TheatreHD

Британська Рада в Україні та арт-об'єднання CoolConnections представляють новий сезон фестивалю «Британський театр у кіно» — показ вистав найкращих британських театрів на великих екранах. Програма показів постійно оновлюється, тож стежте за анонсами на наших сторінках у соціальних мережах та на порталі наших партнерів TheatreHD Play! Програма на лютий включатиме наступні вистави:

Пізнавайте культуру Великої Британії через відео

Дізнавайтесь більше про культуру і мистецтво Великої Британії, переглядаючи відео-ролики на платформі The English Channel. Ми пропонуємо широкий вибір роликів про кіно, музику, стиль життя британців, разом із інтерактивними завданнями, що допоможуть вам покращити знання англійської мови.

Відкрийте для себе колекцію Британської Ради

Колекція Британської Ради складається з витворів мистецтва, створених низкою всесвітньо відомих художників, серед яких Генрі Мур, Барбара Хепворт, Бріджит Райлі, Гілберт і Джордж, Аніш Капур, Мона Хатум, Демієн Херст та багато інших.