Ми представляємо вам ідеї від провідних експертів з англійської мови як можна весело і продуктивно провести час разом. До вашої уваги підбірка онлайн матеріалів, що допоможе вам навчатись разом.

КАЗКИ, ІГРИ ТА ПІСЕНЬКИ 

Навіть вдома можна дуже весело проводити час з дітьми! Співайте та грайте разом, дивіться історії та казки на порталі LearnEnglish Kids. Завдяки цьому ваші діти будуть не просто розважатися годинами, а й вивчати нові слова та покращувати свою англійську.

НАВЧАЛЬНІ ВІДЕО 

Допоможіть дітям розкрити свій творчий потенціал з нашими пізнавальними роликами. Розважаючись, вони навчаться робити фокуси чи визначати час за годинником. Чим більше вони пізнаватимуть, тим більше зростатиме їх впевненість у собі.

ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ РАЗОМ З ТІММІ

Наші маленькі учні обожнюють навчатись разом з Тіммі! Дивіться мультсеріал про Тіммі та його друзів на нашому YouTube каналі. Разом з Тіммі ваші діти вивчать нові слова англійською, розвинуть творчі навички і уяву.

Будьте на зв’язку з нами 

Якщо ви хочете залишатись на зв’язку і отримувати від нас найактуальнішу інформацію з усього світу, підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter, а також не забувайте про наш Instagram.

Ми прагнемо створити велику та дружню спільноту людей, що люблять англійську мову та культуру і підтримують один одного.