Ми пропонуємо численні онлайн матеріали, що допоможуть вам у вашому професійному розвитку, також ви познайомитесь із колегами-однодумцями і все це у затишку вашої оселі.                             

Дивіться запис нашої безкоштовної онлайн сесії із президентом IATEFL

15 квітня доктор Гарі Кучах представив роботу IATEFL та розповів про переваги для членів асоціації. Він також пояснив різні способи взаємодії з IATEFL та те, як ви можете використовувати їхні онлайн-ресурси для продовження свого професійного розвитку.

Онлайн-курс для вчителів “Ключові уміння 21-го століття”

Навчіться розвивати у ваших учнів ключові уміння необхідні для життя та саморозвитку в 21 столітті. Цей курс присвячений учінню й чотирьом ключовим умінням: критичному мисленню, спілкуванню та співпраці, креативності й цифровій грамотності.

НАВЧАЛЬНІ ПЛАНИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ МОЛОДШИХ КЛАСІВ

Більш ніж 100 навчальних планів та завдань на вибір, що розроблені спеціально для учнів молодших класів. Усі плани та уроки поділені за рівнями і ви обираєте, які матеріали необхідні саме вам. 

НАВЧАЛЬНІ ПЛАНИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ ІЗ ПІДЛІТКАМИ 

Більш ніж 200 навчальних планів та завдань спеціально розроблених для середньої школи. А також матеріали про культуру Великої Британії за допомогою яких ви зможете розповісти своїм учням про видатних британських письменників і письменниць, таких як Шекспір, Чарльз Дікенз, Джейн Остін та Ділан Томас.

ОНЛАЙН-МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Зробіть огляд вашого педагогічного досвіду та визначить сфери, які б вам хотілось покращити за допомогою нашої безкоштовної програми професійного розвитку вчителів. Програма складається із трьох курсів, що включають в себе 12 різних практик, які можуть використовувати викладачі. Запишіться на один курс, або усі курси та обмінюйтесь досвідом з викладачами з усього світу 

ВЕБІНАРИ НА ТЕМУ: ЯК ПРОВОДИТИ НАВЧАННЯ ОНЛАЙН

Необхідність викладати онлайн є незвичною для багатьох вчителів, які не мають попереднього досвіду. Тому ми організували серію вебінарів, щоб розповісти про основні нюанси викладання онлайн. Усі вебінари записуватимуться – якщо ви пропустите вебінар, ви зможете передивитись запис. 

ПІДТРИМУЙТЕ ЗВ’ЯЗОК ІЗ ІНШИМИ ВЧИТЕЛЯМИ ОНЛАЙН

Якщо Ви бажаєте підтримувати зв’язок зі своїми колегами з різних країн, приєднуйтесь до нашої глобальної спільноти на Facebook, де ви зможете ділитися досвідом і новими ідеями.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАС В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нашу сторінку вчителів англійської мови на Facebook та першими дізнавайтесь найактуальніші новини про нові онлайн-можливості

Будьте на зв’язку з нами 

Якщо ви хочете залишатись на зв’язку і отримувати від нас найактуальнішу інформацію з усього світу, підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter, а також не забувайте про наш Instagram.

Ми прагнемо створити велику та дружню спільноту людей, які люблять англійську мову та культуру і підтримують один одного.