Літні Розмовні курси (для учнів 6-17 років) сфокусовані на спілкуванні англійською, проте також охоплюють вдосконалення граматики, словникового запасу, аудіювання і читання. Програма курсів включає розповідання історій, участь у групових проєктах, дискусії, презентації, дебати, опитування й переговори, що надасть учням можливість застосувати на практиці те, чому вони навчалися. Заняття побудовані навколо цікавих історій, ігор і творчих активностей, які стимулюватимуть вашу дитину до навчання, допоможуть покращити мову та зміцнити впевненість. 

Курси будуть проходити онлайн. 

Дати курсів

  Дата початку курсів Дата закінчення курсів

Літні Розмовні курси

27 травня

28 травня

1 липня

2 липня

27 червня

28 червня

1 серпня

2 серпня

Розклад занять

16:00 – 17:30 – вечірні заняття, понеділок та четвер/вівторок та п’ятниця

18:00 – 19:30 – вечірні заняття, понеділок та четвер/вівторок та п’ятниця

18:00 – 20:00 – вечірні заняття з підготовки до IELTS, вівторок та п’ятниця 

Вартість курсів

Літні Розмовні курси для учнів Primary та Secondary (15 годин)

3,750 UAH

Що вивчатимуть студенти

Літні Розмовні курси для для учнів Primary (віком 6-10 років)

Із щасливих учнів виходять впевнені оратори! Ваша дитина матиме багато часу, щоб потренуватися розмовляти англійською, цікаво навчатися з одногрупниками у командах і парах. Курси розроблені спеціально для різних вікових груп, щоб діти могли прогресувати, аби досягти вільного володіння. Учні використовуватимуть англійську мову в класі під час веселих заходів і навчатимуться, слухаючи пісні, читаючи історії, граючи в ігри, розповідаючи історії й працюючи над груповими проектами з акцентом на теми реального світу, такі як світ природи і навколишнє середовище. Наші викладачі подбають про те, щоб студенти добре провели час, вивчаючи англійську мову.

Літні Розмовні курси для для учнів Lower Secondary (віком 11-13 років)

Оскільки заняття курсів орієнтовані на діяльність, студенти матимуть багато часу, щоб розмовляти англійською мовою, розвивати свої комунікативні навички, працюючи над проектами в парах і невеликих командах, створювати остаточний проект наприкінці модуля, результат якого має застосування у реальному житті, наприклад, презентація чи блог. Різноманітні соціальні і навчальні форми, такі як партнерська робота, рольові ігри або участь в дискусіях, створюють позитивну навчальну атмосферу у класі. Перш за все, курс дасть студентам можливість використовувати англійську мову, яку вони так сумлінно вивчали.

Літні Розмовні курси для для учнів Upper Secondary (віком 14-17 років)

Ці курси зосереджені на спілкуванні англійською. Фокусування на розмові зберігає у студентів мотивацію і активну залученість, розширює їхні можливості для практики нових мовних одиниць й допомагає покращити їхні навички критичного мислення, вирішення проблем і збільшити розумову гнучкість. Ці курси поєднують групову роботу над проектами з індивідуальною діяльністю, яка допоможе інтегрувати мову вивчену під час курсу.