Англійська для Дніпропетровська 

Про проект: 

Британська Рада в Україні разом із Дніпропетровською обласною державною адміністрацією у березні 2015 року ініціювали проект «Англійська для Дніпропетровська». Основна мета проекту – реформування викладання, вивчення та оцінювання англійської мови у середній школі.

Разом із британськими експертами у цій галузі ми зосередилися на створенні сталої моделі безперервного професійного розвитку, завдяки якій вчителі англійської мови зможуть покращити свої навики викладання, що у свою чергу допоможе покращити рівні володіння англійською мовою іхніх учнів. У довготривалій перспективі це допоможе учням при працевлаштуванні та кар’єрному рості. 

Основні етапи Проекту: 

  • У травні 2015 року британські консультанти відвідали 12 шкіл у містах Дніпропетровськ, Кривий Ріг та Павлоград, де мали змогу спостерігати за уроками вчителів початкових та середніх класів. За результатами візиту наша команда розробила стратегію та рекомендації для професійного розвитку вчителів.
  • У серпні 2015 року, 50 вчителів разом із 4 методистами відвідали Літню школу професійної майстерності, яку організувала Британська Рада. Учасники дізнались про мовні та навчальні навики, використання відповідних навчальних методик та методологій, які використовуються для різних вікових груп учнів та ін.
  • Британська Рада продовжуватиме спостерігати за прогресом вчителів та проведе фінальну оцінку Проекту разом із британськими фахівцями наприкінці січня 2015 року.
  • Проект «Англійська для Дніпропетровська» дав поштовх для реалізації проекту в інших куточках України разом із нашими партнерами GoGlobal у рамках президентської ініціативи протягом 2016 року, який оголошено роком англійської мови в Україні.