МАКСИМ ГОЛЕНКО І "ДИКИЙ ТЕАТР" (М. КИЇВ)

«Кицюня» (за п’єсою ЛЕЙТЕНАНТ З ОСТРОВА ІНІШМОР, Мартін Макдона, переклад - Іллі Пелюка)

Опис вистави: Патрик - жорстокий і безжалісний вбивця, що тримає у страху всю Ірландію. Він не знає ні пощади, ні сентиментів. Як ураган, він мчиться по країні, змітаючи все і всіх на своєму шляху. І є лише одна істота у цілому світі, до якої Патрик має справжні почуття. Але з нею стається біда, і під приціл месника-м’ясника потрапляє цілий острів.

Творчий склад:

Режисер - Максим Голенко

Художник - Маша Хомякова

Композитор – Дмитро Данов

Прем’єрний показ – 15,16 лютого 2017 року, Сцена 6 (Довженко-Центр). 

Про Дикий Театр: незалежний театр, заснований 10 лютого 2016 року. Вважається одним з найпопулярніших незалежних театрів країни. Має репутацію театру-провокатора та ньюзмейкера. Ламає стереотипи: тут немає бабусь-білетерів, дзвінків, а в залу можна заходити з кавою, коньяком і навіть голим. Співпрацює з наймоднішими режисерами і акторами країни, ставить сучасних авторів, створює гостросоціальні проекти, спрямовані на провокацію глядачів і висвітлення важливих питань. 

Про режисера:

Максим Голенко – український театральний режисер, народився у Миколаєві, головний режисер незалежного “Дикого театру”.

З 2006 по 2017 рік створив 30 вистав у професійних державних та недержавних театрах у різних містах України: Миколаїв, Рівне, Коломия, Івано-Франківськ, Луганськ, Київ. У 2016 поставив «Вій» за п’єсою Наталії Ворожбит у Theater Magdeburg (Німеччина).
У 2017 році увійшов в топ-10 кращих режисерів країни за версією театральних критиків.