ДМИТРО ЗАХОЖЕНКО І НОВИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР НА ПЕЧЕРСЬКУ (КИЇВ)

«Світ у горіховій шкарлупі» (за мотивами творів "Великий задум" Стівена Хокінга та Леонарда Млодінова та "Гамлет" У. Шекспіра)

Опис вистави: Вистава за мотивами бестселера одного з найвідоміших астрофізиків сучасності - Стівена Хокінга. Прикутий до інвалідного візка вчений веде нас до кордонів людського пізнання. Який наш Всесвіт? Чи є у нього початок? Що таке матерія? Звідки з'явилося життя? Чи ми є одні у Всесвіті? Вистава про те як сміливість кількох вчених може перевернути наше уявлення про світ.

Творчий склад:

Режисер – Дмитро Захоженко

Художниця – Ніна Захоженко

Художниця з костюмів – Ольга Данилюк

Художник зі світла – Олександр Безверхий

Актори:

Заслужений артист України Ігор Рубашкін 

Заслужена артистка України Катерина Кістень

Григорій Бакланов

Борис Український

Артур Зайцев

Прем’єрний показ – 17,18 березня 2018 року,"Новий драматичний театр на Печерську".

Про "Новий драматичний театр на Печерську»: Театр було створено в 2000 році. Основою театру став випускний курс Київського Національного Університету театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенко-Карого (керівник курсу народний артист України М. М. Рушковський). У студентські роки ця трупа створила вистави, які послужили основою для репертуару майбутнього театру. Театру - 18 років. За ці роки було поставлено понад 40 вистав. Вистави театру брали участь у фестивалях в Німеччини, Великобританії, Швеції. Театр і окремі артисти багато разів ставали лауреатами театральної премії «Київська пектораль»: вистави «Людина з Ламанчі», «Майстер і Маргарита», «Закон танго», «Розпусник», «Щастя», «Корабель не прийде», «Pushup Під тиском 1-2-3» були відзначені театральними критиками і удостоєні премії в своїх номінаціях. Всі актори Нового театру на Печерську активно знімаються в художніх фільмах і телесеріалах.

Про режисера: Дмитро Захоженко – український театральний режисер, керівник проекту «Європейські театральні студії», співпрацює з Новим драматичним театром на Печерську з 2015 року.