Британська Рада в Україні разом з Всеукраїнським молодіжним центром оголошують конкурс з метою актуалізації контенту програми «Ефективний менеджмент молодіжних центрів».

Мета

Враховуючи усі зміни у суспільстві, законодавстві та у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії, з’явилась необхідність актуалізувати програму відповідно до викликів та реалій сьогодення.

Оновлення програми передбачає виконання наступних завдань:

  1. Внесення коректив до програми базового тренінгу (коригування орієнтації програми, розширення цільової аудиторії, додавання безпекової складової та певних тем);
  2. Проведення “корекційного” тренінгу-апгрейду для раніше натренованих тренерів поновленій програмі базового тренінгу;
  3. Редагування посібника для тренерів програми.

Часовий проміжок

Березень – червень 2023

Як податися

Зацікавлені кандидати можуть надіслати свої пропозиції на адресу activecitizens@britishcouncil.org.ua до 10 квітня 2023, 15:00 (GMT+2, Київ, Україна) з темою листа "Конкурс на оновлення програми ЕММЦ"

Пропозиція має включати наступну інформацію:

  • Заповнений Додаток 1_Форма заявки.
  • Резюме експерта та всіх членів його команди (якщо буде залучатися), що відповідає вимогам Технічного завдання та має чітко показувати досвід та відповідні компетенції.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь за електронною поштою activecitizens@britishcouncil.org.ua з позначкою "Конкурс на оновлення програми ЕММЦ" у темі листа.