Програма «Ефективний менеджмент молодіжних центрів» – це навчальна програма для молодіжних центрів, яка розвиває спроможність та потенціал даних установ працювати стало та системно. Вона націлена на розвиток внутрішніх політик та процедур центру, посилення організаційної спроможності.

Програма була створена у 2018 р. ГО "Молодіжна Платформа", засновниками Молодіжного центру Волині, спираючись на свій власний досвід та досвід діючих центрів України, за підтримки Посольства Великої Британії в Україні та програми "Активні грмомадяни" Британської Ради в Україні. Було проведено перші навчання для представників молодіжних центрів та органів місцевого самоврядування Донецької та Луганської областей. У 2019 році до реалізації програми долучилося Міністерство молоді та спорту України і організацій та центрів, які пройшли навчання, стало значно більше. Програма доповнилася спеціалізованими тренінгами. Зараз програму адмініструє Всеукраїнський молодіжний центр.

Як додаток до програми "Ефективний менеджмент молодіжних центрів" розроблено вебресурс, що скаладається із двох сейцій:

1. 10 сторінок із порадами, для впровадження менеджерських рішень, успішних практик та політик у молодіжні центри та простори.

2. Інтерактивний онлайн підручник для тренерів програми «Ефективний менеджмент молодіжних центрів».

 Дізнайтеся більше за посиланням!

 

Зовнішні посилання