Молодіжна Платформа

Молодіжна Платформа

Незалежне об'єднання громадських організацій Волині, що діє з метою спільних злагоджених дій молодіжного крила громадськості.

Фундація Регіональних Ініціатив

Загальноукраїнська молодіжна громадська організація, що має на меті зміцнення інституцій молодіжного руху, тренування та підтримку активних членів молодіжних асоціацій та загальний розвиток студентських та молодіжних ініціатив. 

AC-Plast

Пласт

Українська скаутська організація. Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі.

ГО "3С [три ес] - Спільнота Свідомого Спілкування"

3С – неприбуткова всеукраїнська молодіжна ініціатива, яка з 2010 року організовує просвітницькі заходи для молоді на основі неупередженого діалогу на актуальні суспільно-політичні та світоглядні теми.

Всі заходи 3С проводяться на основі “неупередженого діалогу” (open-minded dialogue), що ґрунтується на багатосторонній комунікації, повазі до думок усіх учасників дискусії та можливості вільно висловлювати свою думку. У такому діалозі першочерговими є взаємодія між учасниками, незаангажований підхід до висловлювання, відсутність експертної позиції та цінність власних смислових знахідок учасника і групи в цілому.

AC-Harmonia

Громадська організація молоді з інвалідністю „Гармонія”

Має успішний досвід реалізації соціальних програм та проектів на теренах міста Вінниці та Вінницької області щодо адаптації молоді з особливими потребами у суспільство.

НРО "Прес-клуб реформ"

Кіровоградський прес-клуб – це постійне джерело якісної і корисної інформації для представників місцевих і регіональних ЗМІ. Прес-клуб створює також потужні суспільно-значущі інформаційні кампанії, а отже і загалом формує громадську думку у регіоні.

Кіровоградський прес-клуб створив перший в області і діючий до сих пір «Незалежний громадський прес-центр» для контролю громадськості за перебігом виборів: щоразу, в день виборів відбувається інформаційний Марафон, завдяки чому вдалося запобігти чималій кількості фальсифікацій.

Інститут Суспільних ініціатив

Молодіжна громадська організація, яка працює задля розвитку потенціалу особи та громадянського суспільства.

ТOTG лого

Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад

Громадська організація «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» була створена у 2012 році командою активних громадян Херсонської області для виконання оперативних завдань та підвищення конкурентоспроможності Таврійського об’єднання територіальних громад.

Буковинська агенція регіонального розвитку

Ми працюємо з людьми, відкритими до змін, для досягнення високих стандартів якості життя в Чернівецькій області на засадах сталого розвитку, громадської участі та чесної конкуренції.

AC-VUM

Відкритий Університет Майдану

Приватна ініціатива кількох викладачів і випускників київських бізнес шкіл, яка з’явилась на Майдані Незалежності у грудні 2013 року