Цього літа ми традиційно проводимо наші інтенсивні літні онлайн курси для дітей і підлітків. 

Попри усі складнощі й виклики спричинені війною, яка триває, ми знаємо, що зараз вивчення англійської мови особливо важливе. Ми запускаємо додаткові курси та пропонуємо різноманітні можливості для вивчення англійської влітку, щоб наші юні студенти продовжували вдосконалювати мовні навички та підтримували рівень для успішного початку наступного навчального року.

Ми маємо для вас три пропозиції:

  • Літні Розмовні курси для учнів Primary і Secondary
  • Літні Академічні курси для учнів Primary і Secondary
  • Літні Міжнародні курси для учнів Secondary (лише)

Літні Розмовні курси (для учнів 6-17 років) сконцентровані на спілкуванні англійською, проте також охоплюють вдосконалення граматики, словникового запасу, аудіювання і читання. Програма курсів включає розповідання історій, участь у групових проєктах, дискусії, презентації, дебати, опитування й переговори, що надасть учням можливість застосувати на практиці те, чому вони навчалися. Заняття побудовані навколо цікавих історій, ігор і творчих активностей, які стимулюватимуть вашу дитину до навчання, допоможуть покращити мову та зміцнити впевненість.

Літні Академічні курси (для учнів 6-17 років) мають академічний фокус і забезпечують збалансований та природний розвиток усіх навичок (говоріння, слухання, читання і письма) і мовних систем (граматика, лексика і вимова). Додатково курси включають розвиток ключових навичок 21 століття: креативність, співпраця  і комп’ютерна грамотність. Для студентів Upper Secondary (віком 14-17 років) ми також пропонуємо курси підготовки до IELTS.

Літні Міжнародні курси (для учнів віком 11-17 років) навчальна програма під час якої учні можуть насолодитися повним зануренням в атмосферу інтернаціонального спілкування. Заняття проходять зі студентами Британської Ради з інших країн Європи. Ця програма дозволить вашій дитині практикувати та розвивати мову в міжнародному середовищі й набути впевненість, що необхідна для інтернаціонального академічного майбутнього. 

Усі наші курси будуть проходити онлайн

Дати курсів

  Дата початку курсів Дата закінчення курсів

Літні Розмовні курси

29 травня

30 травня

3 липня

3 липня

29 червня

30 червня

3 серпня

4 серпня

Літні Академічні курси 1

Літні Міжнародні курси 1

3 липня

3 липня

14 липня

14 липня

Літні Академічні курси 2

Літні Міжнародні курси 2

17 липня

17 липня

28 липня

28 липня

Літні Академічні курси 3

31 липня 11 серпня

Розклад занять

Літні Розмовні курси для учнів Primary та Secondary (віком від 6 до 17 років)

16:00 – 17:30 – вечірні заняття, понеділок та четвер/вівторок та п’ятниця

18:00 – 19:30 – вечірні заняття, понеділок та четвер/вівторок та п’ятниця

12:40 – 14:10 – денні заняття, понеділок та четвер/вівторок та п’ятниця

Літні Академічні курси для учнів Primary (віком від 6 до 10 років)

10:30 – 12:00 – лише ранкові заняття, з понеділка по п'ятницю 

Літні Академічні курси для учнів Secondary (віком від 11 до 17 років)

10:00 – 12:10 – ранкові заняття (перерва 10 хвилин з 11:00 до 11:10), з понеділка по п'ятницю  

12:40 – 14:50 – обідні заняття (перерва 10 хвилин з 13:30 до 13:40), з понеділка по п'ятницю  

Літні Міжнародні курси для учнів Secondary (віком від 11 до 17 років)

11:00 – 13:10 – ранкові заняття (перерва 10 хвилин з 12:00 до 12:10), з понеділка по п'ятницю

Вартість курсів

Літні Розмовні курси для для учнів Primary та Secondary (15 годин) 2,625 UAH
Літні Академічні курси для учнів Primary (15 годин) 2,625 UAH

Літні Академічні курси для учнів Secondary (20 годин) ранкові або обідні заняття

3,500 UAH

Літні Академічні курси для учнів Secondary (40 годин) ранкові та обідні заняття

7,000 UAH

Літні Міжнародні курси для учнів Secondary (20 годин) 4,150 UAH

Що вивчатимуть студенти

Літні Академічні курси для учнів Primary (віком 6-10 років)

Ці курси створені для дітей, які ще потребують допомоги з тим, щоб впевнено читати і писати. Акцент ставиться на розвитку навичок говоріння та аудіювання. Курс допомагає учням почати вивчати англійську, а також сприяє когнітивному розвитку молодших студентів. Під час занять учні розвивають свою англійську за допомогою пісень, віршів, ігор і великого розмаїття цікавих завдань. Динамічний і захоплюючий курс всебічно розвиває дітей й допомагає їм повністю розкрити свій потенціал. Мотивуючі вправи та проєктна робота дозволяють отримати видимі результати, які демонструють досягнення дітей, а фокус на розмовній практиці забезпечує учнів необхідними засобами для використання англійської в школі та за її межами.

Літні Академічні курси для учнів Lower Secondary (віком 11-13 років)

Ці курси дають підліткам дійсно корисний навчальний досвід, покращують їхнє розуміння мови і розвивають навички спілкування англійською. Формат наших занять створює умови для комунікації і розвитку навичок 21-го століття, моделює ситуації, в яких вони використовуватимуть англійську для повсякденного спілкування й будуть  ділитися цілями, мріями та ідеями стосовно глобальних питань.

Літні Академічні курси для учнів Upper Secondary (віком 14-17 років)

Ці курси комплексно розвивають знання англійської студентів-підлітків. Програма курсу дає студентам різноманітні можливості практикувати англійську і дозволяє їм ставати активними учасниками навчального процесу. На додачу до формування впевнених мовних навичок, студенти розвинуть критичне мислення, здорову самооцінку, а також засвоюють позитивні цінності.

Літні Міжнародні курси для учнів Secondary (віком від 11 до 17 років)

Ці курси заохочують підлітків покращувати як свою здатність спілкуватися англійською в інтернаціональному середовищі, так і розвивати навички 21-го століття, зокрема вміння співпрацювати та критичне мислення, які потрібно використовувати з впевненістю. Студенти розвинуть широкий спектр ресурсів для спілкування англійською через серію інтерактивних завдань, як наприклад, рольові ігри, дебати, вистави та презентації. Ці курси також пропонують захоплюючі додаткові активності, які дозволять студентам взяти участь у цікавих розв’язуваннях головоломок англійською.

Літні Розмовні курси для для учнів Primary (віком 6-10 років)

Із щасливих учнів виходять впевнені оратори! Ваша дитина матиме багато часу, щоб потренуватися розмовляти англійською, цікаво навчатися з одногрупниками у командах і парах. Курси розроблені спеціально для різних вікових груп, щоб діти могли прогресувати, аби досягти вільного володіння. Учні використовуватимуть англійську мову в класі під час веселих заходів і навчатимуться, слухаючи пісні, читаючи історії, граючи в ігри, розповідаючи історії й працюючи над груповими проектами з акцентом на теми реального світу, такі як світ природи і навколишнє середовище. Наші викладачі подбають про те, щоб студенти добре провели час, вивчаючи англійську мову.

Літні Розмовні курси для для учнів Lower Secondary (віком 11-13 років)

Оскільки заняття курсів орієнтовані на діяльність, студенти матимуть багато часу, щоб розмовляти англійською мовою, розвивати свої комунікативні навички, працюючи над проектами в парах і невеликих командах, створювати остаточний проект наприкінці модуля, результат якого має застосування у реальному житті, наприклад, презентація чи блог. Різноманітні соціальні і навчальні форми, такі як партнерська робота, рольові ігри або участь в дискусіях, створюють позитивну навчальну атмосферу у класі. Перш за все, курс дасть студентам можливість використовувати англійську мову, яку вони так сумлінно вивчали.

Літні Розмовні курси для для учнів Upper Secondary (віком 14-17 років)

Ці курси зосереджені на спілкуванні англійською. Фокусування на розмові зберігає у студентів мотивацію і активну залученість, розширює їхні можливості для практики нових мовних одиниць й допомагає покращити їхні навички критичного мислення, вирішення проблем і збільшити розумову гнучкість. Ці курси поєднують групову роботу над проектами з індивідуальною діяльністю, яка допоможе інтегрувати мову вивчену під час курсу.