Усміхнена дівчинка

Цього літа ми традиційно проводимо наші інтенсивні літні онлайн курси для дітей і підлітків. 

Попри усі складнощі й виклики спричинені війною, яка триває, ми знаємо, що зараз особливо важливо продовжувати підтримувати юних студентів у вивченні англійської мови. Тому, ми залишаємося відданими нашій справі та продовжуємо викладати.

Ми маємо для вас дві пропозиції:

  • Літні Академічні курси для Primary і Secondary 
  • Літні Міжнародні курси для Secondary (лише) 

Літні Академічні курси (для учнів 6-17 років) мають академічний фокус і забезпечують збалансований та природний розвиток усіх навичок (говоріння, слухання, читання і письма) і мовних систем (граматика, лексика і вимова). Додатково курси включають розвиток ключових навичок 21 століття: креативність, співпраця  і комп’ютерна грамотність. Для студентів Upper Secondary (віком 14-17 років) ми також пропонуємо курси підготовки до IELTS.

Літні Міжнародні курси (для учнів віком 11-17 років) – нова програма під час якої учні можуть насолодитися повним зануренням в атмосферу інтернаціонального спілкування. Заняття проходять зі студентами Британської Ради з інших країн Європи. Ця програма дозволить вашій дитині практикувати та розвивати мову в міжнародному середовищі й набути впевненість, що необхідна для інтернаціонального академічного майбутнього. 

Усі наші курси будуть проходити онлайн. Кожен курс триває два тижні і проходить або вранці, або в обідній час з понеділка по п’ятницю. 

Дати курсів

  Дата початку курсів Дата закінчення курсів

Літні Академічні курси 1

Літні Міжнародні курси 1

4 липня 15 липня

Літні Академічні курси 2

Літні Міжнародні курси 2

18 липня 29 липня

Літні Академічні курси 3

1 серпня  12 серпня 

Розклад занять

Літні Академічні курси для учнів Primary (віком від 6 до 10 років)

10:30 – 12:00 – лише ранкові заняття

Літні Академічні курси для учнів Secondary (віком від 11 до 17 років)

10:00 – 12:10 – ранкові заняття (перерва 10 хвилин з 11:00 до 11:10) 

12:40 – 14:50 – обідні заняття (перерва 10 хвилин з 13:30 до 13:40) 

Курси підготовки до IELTS для учнів Upper Secondary (віком від 14 до 17)

17:00 – 19:10 – вечірні заняття (перерва 10 хвилин з 18:00 до 18:10) 

Літні Міжнародні курси для учнів Secondary (віком від 11 до 17 років)

11:00 – 13:10 – ранкові заняття (перерва 10 хвилин з 12:00 до 12:10) 

Вартість курсів

Літні Академічні курси для учнів Primary (15 годин) 2,250 UAH

Літні Академічні курси для учнів Secondary (20 годин) ранкові або обідні заняття

Курси підготовки до IELTS

3,000 UAH

Літні Академічні курси для учнів Secondary (40 годин) ранкові та обідні заняття

6,000 UAH

Літні Міжнародні курси для учнів Secondary (20 годин) 3,000 UAH

Що вивчатимуть студенти

Літні Академічні курси для учнів Primary (віком 6-10 років)

Ці курси створені для дітей, які ще потребують допомоги з тим, щоб впевнено читати і писати. Акцент ставиться на розвитку навичок говоріння та аудіювання. Курс допомагає учням почати вивчати англійську, а також сприяє когнітивному розвитку молодших студентів. Під час занять учні розвивають свою англійську за допомогою пісень, віршів, ігор і великого розмаїття цікавих завдань. Динамічний і захоплюючий курс всебічно розвиває дітей й допомагає їм повністю розкрити свій потенціал. Мотивуючі вправи та проєктна робота дозволяють отримати видимі результати, які демонструють досягнення дітей, а фокус на розмовній практиці забезпечує учнів необхідними засобами для використання англійської в школі та за її межами.

Літні Академічні курси для учнів Lower Secondary (віком 11-13 років)

Ці курси дають підліткам дійсно корисний навчальний досвід, покращують їхнє розуміння мови і розвивають навички спілкування англійською. Формат наших занять створює умови для комунікації і розвитку навичок 21-го століття, моделює ситуації, в яких вони використовуватимуть англійську для повсякденного спілкування й будуть  ділитися цілями, мріями та ідеями стосовно глобальних питань.

Літні Академічні курси для учнів Upper Secondary (віком 14-17 років)

Ці курси комплексно розвивають знання англійської студентів-підлітків. Програма курсу дає студентам різноманітні можливості практикувати англійську і дозволяє їм ставати активними учасниками навчального процесу. На додачу до формування впевнених мовних навичок, студенти розвинуть критичне мислення, здорову самооцінку, а також засвоюють позитивні цінності.

Курс підготовки до IELTS для учнів Upper Secondary (віком 14-17 років)

Цей спеціальний 20-годинний курс готує студентів до іспиту IELTS, результати якого мають міжнародне визнання. Це дуже корисна кваліфікація для студентів, які хочуть навчатись закордоном. В центрі уваги курсу – техніки та стратегії для розвитку навичок, необхідних для успішного складання іспиту. Учні зможуть використовувати ці навички як в багатьох інших навчальних ситуаціях, так і в подальшому навчанні.

Літні Міжнародні курси для учнів Secondary (віком від 11 до 17 років)

Ці курси заохочують підлітків покращувати як свою здатність спілкуватися англійською в інтернаціональному середовищі, так і розвивати навички 21-го століття, зокрема вміння співпрацювати та критичне мислення, які потрібно використовувати з впевненістю. Студенти розвинуть широкий спектр ресурсів для спілкування англійською через серію інтерактивних завдань, як наприклад, рольові ігри, дебати, вистави та презентації. Ці курси також пропонують захоплюючі додаткові активності, які дозволять студентам взяти участь у цікавих розв’язуваннях головоломок англійською.