Експерти Британської ради з викладання дошкільнятам розробили захоплюючу та ефективну програму з вивчення англійської мови для вашої дитини.

У нашій інноваційній методиці, заснованій на ігровому підході до навчання, використовуються мультиплікаційні персонажі оскароносної анімаційної студії Aardman. Ваша дитина сприйматиме навчання як природний процес завдяки іграм та історіям про баранчика Тіммі. А у товаристві наших кваліфікованих викладачів вона почуватиметься по-домашньому безпечно та невимушено.

Разом з батьками ми створюємо сприятливу атмосферу для навчання дітей.

Наш досвід викладання покликаний пробудити зацікавленість в навчанні. Курси розроблені таким чином, щоб розвивати уяву дитини та надати відчуття безпечного навчального середовища.  

Ваша дитина зможе:

  • Вивчати англійську разом з Тіммі, за допомогою історій, відео, пісень, ігор та розвиваючих активностей з дітьми одного віку.
  • Набути упевненості, креативних, комунікаційних навичок та навичок з мислення.
  • Отримати позитивний досвід у вивченні англійської разом із Тіммі, друзями ... та вами!

Наші викладачі

Викладачі курсу «Learning Time with Timmy» – експерти з викладання дошкільнятам. Вони:

  • мають відповідний освітній ступінь і кваліфікацію для навчання дошкільнят
  • мають не менше двох років викладацького досвіду 
  • пройшли навчання з викладання курсу «Learning Time with Timmy».

Наші викладачі чудово знають кожну дитину в класі. Вони планують уроки з урахуванням потреб вашої дитини та допомагають їй навчатися у власному темпі.

Наші експерти з викладання дошкільнятам забезпечують підготовку та постійний професійний розвиток викладачів, що дозволяє нам досягати найвищих стандартів у викладанні англійської мови дошкільнятам.

ДОЛУЧІТЬСЯ ДО ПРОЦЕСУ НАВЧАННЯ СВОЄЇ ДИТИНИ

Батьки для нас – партнери. Наші викладачі регулярно надають вам звіти про успіхи вашої дитини. Також вони дають поради щодо того, як продовжити цікаве та захоплююче вивчення англійської мови вдома. Ваші спостереження за тим, як дитина використовує нові вміння вдома, є безцінними!

Навчання у затишному та безпечному середовищі

Ви також можете бути впевнені, що особистий розвиток, безпека та добробут вашої дитини як у класі, так і онлайн, є для нас пріоритетами.

Будьте впевнені – наша політика та організація процесу навчання відповідають найвищим стандартам охорони та захисту дітей, які діють у Великобританії та є одними з найкращих у світі.