Покращуйте англійську разом з Британською Радою!

Неважливо скільки у вас часу на навчання десять хвилин чи одна година, з нашими навчальними матеріалами ви зможете покращити свої навички з англійської. Оберіть нижче потрібний вам розділ та розпочніть навчання.

Визначте свій рівень англійської

Розпочніть із нашого безкоштовного онлайн тестування, що допоможе визначити ваші знання з граматики та словникового запасу. Спираючись на ваш рівень та результати тестування, вам будуть запропоновані навчальні матеріали, завдяки яким ви зможете покращити свій рівень.

Покращуйте свої навички

Тепер, коли ви вже знаєте свій рівень володіння мовою, ви можете працювати над покращенням необхідних навичок з читання, письма та аудіювання. Оберіть відповідний вам рівень та покращуйте англійську за допомогою інтерактивних завдань, текстів та аудіо матеріалів.

Пропрацюйте свої навички з граматики

Якщо ви часто стикаєтеся з тим, що не впевнені у пунктуації або формі модального дієслова, завітайте до нашого розділу, що присвячений граматиці. Кожен знайде для себе багато корисного, оскільки розділ має три рівні складності та має на меті допомогти розвіяти ваші сумніви та відповісти на питання за допомогою інтерактивних завдань та роз’яснень.