Date
Четвер 28 жовтня 2021 -
15:00 до 16:00

Чи можна назвати ваше викладання креативним? Чи мають можливість ваші студенти проявити власну креативність під час занять? І взагалі, чому ця тема на стільки важлива в сучасній освіті?

За словами фахівця у галузі освіти сера Кена Робінсона, “креативність зараз важлива в освіті не менше, ніж грамотність, і ми маємо надати їй саме такого статусу.”

Спікери вебінару поділилися прикладами, як вони у власній практиці застосовують креативність, тим самим дозволяючи студентам проявити свою творчість. Презентації спікерів можна знайти за посиланнями нижче:

Спікери:

  • Катерина Єремєєва, старша викладачка кафедри історії та мовознавства, Український державний університет залізничного транспорту
  • Наталія Лісова, доцент кафедри геоекології та методики навчання екологічних дисциплін, провідний фахівець Центру професійного розвитку та лідерства, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.
  • Андрій Хоптяр, старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка