Date
П'ятниця 15 травня 2020 -
11:50 до 21:00

15 травня об 11:50 (за київським часом) розпочнеться міжнародна музична онлайн конференція AIM House, яку організовує Асоціація Незалежної Музики (AIM) у партнерстві із Британською Радою. Щороку Асоціація Незалежної Музики створює глобальний хаб для незалежного музичного бізнесу на шеукейс-фестивалі The Great Escape. Оскільки The Great Escape 2020 було скасовано через Covid-19, конференцію перенесено у віртуальний простір. Участь у конференції безкоштовна, робоча мова події – англійська.

Програма конференції AIM House включає дискусійні панелі, воркшопи, нетворкінг-сесії, присвячені ключовим проблемам та досвіду роботи у секторі незалежної музики. За наповнення однієї з чотирьох віртуальних «кімнат» відповідають Complete Music Update, музичне бізнес медіа та запрошені куратори The Great Escape Conference. 

Теми дискусій зосередяться на життєздатних сферах бізнесу в умовах Covid-19 та практичних підходах, які учасники конференції тут же зможуть застосувати у своїй діяльності:

  • Збільшення доходів та залучення прихильників
  • Воркшоп із візових питань в умовах пост-Covid/Brexit
  • Як закріпити швидкий успіх онлайн
  • Довгострокова перспектива прямих трансляцій
  • Я хочу випускати музику із турботою про екологію – Що я можу зробити, щоб допомогти навколишньому середовищу?
  • Production 101: Сталість – ключ до видання вінілу
  • Аналіз внутрішнього ринку Східної Азії
  • Аналіз внутрішнього ринку Латинської Америки

Повна програма – за посиланням www.aim-house.co.uk/programme

У новому віртуальному форматі усі охочі зможуть долучитися до події. AIM House 2020 буде справді міжнародним заходом, що має на меті перенести онлайн те, що робить фестиваль та конференцію The Great Escape Festival знаковою датою у календарі для усієї музичної індустрії.

Музична команда Британської Ради представляє секції аналізу ринків у динамічних, конкуретноспроможних і зростаючих галузях музичної індустрії Східної Азії та Латинської Америки.

Асоціація Незалежної Музики (AIM) – неприбуткова галузева організація, створена з метою представляти сектор незалежної музики Великої Британії, що складає більше чверті звукозаписуючого ринку. Членами асоціації є низка всесвітньо відомих лейблів, серед яких: Beggars Group, Ninja Tune, Domino, Warp, а також самостійні артисти.

Tag icon
мистецтво