Musician with a guitar
Date
Четвер 16 липня 2020 до П'ятниця 04 вересня 2020

Підтримайте музикантів на конкурсі Selector Radio!

В рамках нашої програми #AtHome, ми організовуємо конкурс Selector Radio, щоб дати молодим музикантам із України можливість бути представленими у нашому глобальному радіошоу.

Selector Radio транслює найкращу музику з Великої Британії та підтримує нові таланти в понад 30 країнах світу, щотижня об’єднуючи міжнародну спільноту меломанів від Іспанії до Китаю. Щотижневе двогодинне шоу, яке веде Джемз Супернова, включає музику будь-якого гурта, виконавця й будь-якого жанру, якщо це нова й захоплива музика.

Щоб спілкуватися зі слухачами з усього світу та знаходити нові свіжі таланти, ведуча шоу Джамз Супернова час від часу включає в шоу треки з інших країн. Цього літа ми організували конкурс для музикантів з України, Ізраїлю, Туреччини, країн Південного Кавказу, Західних Балкан та Центральної Азії, які могли надсилати свої треки та отримати шанс потрапити у радіошоу з великою міжнародною аудиторією.

Усі заявки на конкурс спочатку оцінювала міжнародна колегія. Вони обрали 10 треків, які потрапили на онлайн-голосування, де ви разом з рештою міжнародної аудиторії Selector маєте можливість проголосувати за свій улюблений. У той же час ведуча Selector Radio Джемз Супернова також обере свій улюблений трек. Після голосування трек, вибраний публікою, та трек, вибраний Джемз, пролунають у Selector для 4 мільйонів слухачів у всьому світі!

Щоб поголосувати - просто натисніть "Подобається" під вашим улюблених треком у спеціальному списку відтворення на YouTube за посиланням.

Інформаційний партнер Selector Radio в Україні - UA: Радіо Промінь.

Розклад конкурсу Selector Radio

16–30 липня Подача заявок
31 липня –17 серпня Міжнародне жюрі та Джемз Супернова відбирають 10 треків
18–28 серпня Інтернет-голосування
31 серпня Оголошення двох переможців, одного обраного Джемз Супернова, та одного, обраного міжнародним онлайн-голосуванням!
4 вересня Вихід Selector Radio з двома переможцями