Date
П'ятниця 12 лютого 2021 -
19:00 до 19:30
Місце проведення
Онлайн

Ексклюзивний виступ Шинейд О’Браєн у рамках форуму Selector PRO 

Минулий рік кинув серйозні виклики багатьом індустріям, у тому числі й музичній. Переосмислюючи нову реальність, Британська Рада в Україні та Music Export Ukraine запускають міжнародний форум музичної індустрії Selector PRO онлайн.

Невід’ємною частиною форуму завжди були живі виступи молодих британських артистів. Нові умови проведення конференції не змогли завадити цій традиції. Цього року концертна серія Selector Live за підтримки концертної агенції VA представляє виступ Шинейд О’Браєн у прямій трансляції з Великої Британії.  

Трансляція виступу відбудеться 12 лютого о 19:00 за Києвом на цій веб-сайт сторінці та на сторінці Британської Ради у Facebook. Приєднуйтесь до нашої події у Facebook, щоб залишатись на зв’язку та отримати нагадування.  

Шинейд О’Браєн – ірландська співачка з Лондона, лірика якої сповнена особистими спостереженнями і натхненна реалізмом Марка Е. Сміта із The Fall, Патті Сміт та гуртом The Slits, а також такими авторами, як Френк О’Гара, Вільям Батлер Єйтс та Альбер Камю. Робота Шинейд уже привернула до себе увагу знаменитих медіа – про неї пишуть і говорять The Guardian, Loud And Quiet, The Quietus, Stereogum, BBC Radio 1 та BBC Radio 6 Music. А її есеї публікує London Magazine, на сторінках якого видавалися Сильвія Плат, Т.С. Еліот та Вільям Берроуз.

«Геніальна ірландська поетеса продовжує відродження панк-шпрехгезангу, таємниче декламуючи на бурхливому тлі пост-панку, який ризикує от-от вийти з-під контролю», пише The Guardian.  

На початку своєї кар’єри О’Браєн декламувала поезію під акомпанемент гітари – запозичивши таку манеру від Патті Сміт, Шинейд відточувала своє поетичне відчуття. З часом із цього народилося її унікальне поєднання spoken word – художнього читання – та арт-року, а приголомшливі лайв-виступи артистки стали найбільш захоплюючою подією нової музики британської столиці та за її межами. Познайомитися ближче з творчістю Шинейд можна у її міні альбомі під назвою Drowning in Blessings, що вийшов у вересні 2020 року. 

Selector Live – серія концертів, ініційована Британською Радою на підтримку радіошоу про нову британську музику Selector Radio. У рамках серії Київ відвідали такі артисти, як The Comet Is Coming, Shame, Circa Waves, Young Fathers, Max Cooper, Ghostpoet, Slaves та Everything Everything та багато інших. 

Selector Radio виповнюється 20 років! Протягом цього часу Селектор надавав молодим британським музикантам унікальну можливість знайти прихильників у всьому світі. Наразі Selector Radio звучить у 35 країнах – від Куби до України, від Аргентини до Китаю – з щотижневою аудиторією в понад 4 мільйони слухачів. Українською Селектор звучить вже 11 років завдяки партнерам Просто Радіо (2010-2015), Тиса FM (2010-2019), Радіо Аристократи (2014-2019), Радіо Промінь (2019-до сьогодні).

Концертна агенція VA concerts була започаткована у 2016 році для презентації альтернативних музичних жанрів та артистів з усього світу в Україні. Її місія – розвивати музичні смаки української аудиторії та сприяти здобуттю нею нових культурних досвідів шляхом організації якісних музичних подій, відкривати та підтримувати нові таланти. Концертна агенція VA займається просуванням не лише музики, але й ідей антидискримінації, антифашизму та гуманізму.