Date
Субота 10 листопада 2018 -
19:00 до 22:00

Хоч гурт Teleman існує ще з 2012 року, їхня історія почалася задовго до цього. Томас Сандерс (вокал/гітара) та його брат Джонні (клавішні) знайомі з басистом Пітером Каттермоулом понад 20 років. Протягом восьми років вони були ядром популярного інді-поп гурту Pete and the Pirates, а згодом змінили тактику і створили Teleman з барабанщиком Гіро Амамія.

Дебютний сингл Cristina вийшов на початку 2013 року, майже за рік послідував перший альбом Breakfast. Продюсером став Бернард Батлер, відомий як перший гітарист гурту Suede, з яким Teleman їздили в тур на початку свого існування.

Окрім цього, гурт став спеціальним гостем турів Metronomy, Maximo Park, Kaiser Chiefs та Franz Ferdinand. У 2016 році Teleman відкривали концерти туру Belle and Sebastian.

На початку вересня Teleman випустили свою третю студійну платівку Family of Aliens. На відміну від своїх попередників, цей альбом створений із вільнішим та більш колаборативним підходом до написання та запису музики. Наповнений новими електронними текстурами та гострою лірикою, він пропонує слухачам солідну колекцію відмінних поп-пісень та чіпких мелодій.

За словами Сандерса, гурт став «дивною родиною. У процесі роботи над останнім альбомом, я зрозумів, як сильно ми залежимо один від одного. Іноді ми сваримося, але якби ми у всьому погоджувалися, ми б ніколи не створили нічого цікавого».

Selector Live — серія концертів, організованих Британською Радою у партнерстві з локальними музичними агентствами на підтримку радіошоу про нову британську музику The Selector. Гостями Selector Live у різні роки ставали British Sea Power, Young Fathers, Slaves, Ghostpoet, Everything Everything, Max Cooper, Benjamin Clementine та інші. Українською мовою шоу виходить щовівторка на Радіо Аристократи та на хвилях Громадського радіо.

Купити квитки можна тут.

Подія у Facebook