Примітка. Ця політика стосується лише тестів IELTS для UKVI, у тому числі IELTS Life Skills. Інформацію щодо тестів, не пов'язаних з UKVI, див. у відповідній політиці.

A. Скасування 

Ви можете скасувати реєстрацію на тест IELTS у будь-який час до проходження тесту, повідомивши про це центр тестування. Умови повернення коштів залежать від часу, що залишився до дня тестування, і наявності виняткових обставин. 

1. ЧАС, ЩО ЗАЛИШИВСЯ ДО ДНЯ ТЕСТУВАННЯ 

1.1. Більше ніж за 14 днів до тесту 

Якщо ви скасуєте реєстрацію на тест IELTS більше ніж за 14 днів до його проведення, ви отримаєте відшкодування в розмірі 75 % від загальної вартості тесту. 

1.2. У 14-денний період, але більше ніж за два дні до тесту 

Якщо ви скасуєте реєстрацію на тест IELTS у 14-денний період, але більше ніж за два дні до його проведення, ви отримаєте відшкодування в розмірі 50 % від загальної вартості тесту.  

1.3. Протягом двох днів до тесту 

Якщо ви скасуєте реєстрацію на тест IELTS у дводенний період до його проведення, ви отримаєте відшкодування в розмірі 25 % від загальної вартості тесту. 

1.4. У день тесту або після тесту 

Якщо ви скасуєте реєстрацію на тест IELTS у день тесту або після тесту, кошти не буде повернено. 

2. ВИНЯТКОВІ ОБСТАВИНИ З БОКУ УЧАСНИКІВ ТЕСТУВАННЯ 

Ви можете сповістити свій центр тестування щодо виняткових обставин до початку тесту й не пізніше ніж через п’ять робочих днів після дня тесту, якщо ви не були присутні на тесті. Центр тестування відповість вам протягом семи робочих днів з моменту отримання вашої заяви в письмовій формі. Центр тестування розгляне вашу заяву про виняткові обставини. 

Центр тестування має отримати всі заяви щодо виняткових обставин і відповідні підтверджуючі докази не пізніше ніж через п’ять робочих днів після запланованої дати тесту. 

Якщо центр тестування схвалить вашу заявку, ви отримаєте відшкодування за вирахуванням вартості адміністративних витрат в розмірі не більше ніж 25 %. 

Якщо центр тестування не схвалить вашу заяву, застосовуватимуться правила, наведені в розділі 1. 

Ми визначаємо виняткові обставини як: 

  • серйозні медичні стани, які не дозволяють вам відвідати Центр тестування або виконувати завдання в день тесту, підтверджені медичною довідкою від кваліфікованого лікаря; 
  • докази симптомокомплексу внаслідок тяжкої втрати, докази травми або інших форм значних труднощів; 
  • військова служба. 

3. ВИНЯТКОВІ ОБСТАВИНИ З БОКУ ЦЕНТРУ ТЕСТУВАННЯ 

За певних обставин поза контролем центру тестування ми можемо бути змушені скасувати ваш тест. Ці обставини включають, крім іншого, екстремальні погодні умови, стихійні лиха, громадські заворушення й промислові конфлікти. 

За цих обставин ваш центр тестування надішле вам якомога більше повідомлень і надасть вам такий вибір: 

  • повернення коштів у повному обсязі; або 
  • перенесення тестування на зручну для вас дату в майбутньому. 

У випадках, коли ваш центр тестування скасовує тест через обставини, які перебувають під його контролем, крім повернення коштів у повному обсязі або перенесення тесту на іншу дату, ви можете мати право подати заяву на компенсацію понесених витрат. Центр тестування перевірить обґрунтованість вашої заяви, і компенсація буде присуджена залежно від таких умов: 

  • Центр тестування з'ясує, було рішення про скасування під його контролем або поза ним. 
  • Будь-яка надана компенсація обмежується лише витратами на проїзд і проживання, які: 

- виникли безпосередньо в результаті планування відвідування тесту; 

- підтверджені квитанціями про оплату; 

- підтверджені як такі, що не повертаються постачальником послуг проїзду та/або проживання в разі скасування; 

- зіставлені з найнижчими раціональними ринковими ставками для відповідних витрат (зіставлення здійснюватиметься центром тестування). 

  • Якщо ви їдете далі, ніж найближче місце проведення тесту від вашого звичайного місця проживання, то центр тестування не визнає вашу претензію обґрунтованою. 

B. Перенесення 

4.1. Більше ніж за 14 днів до тесту 

Ви можете змінити дату тесту в будь-який час не пізніше ніж за 14 днів до дня тестування. 

Якщо це буде можливо, ви маєте вибрати дату тесту протягом наступних трьох місяців з першої дати тесту. Якщо бажана для вас дата тесту пізніше ніж через три місяці після першої дати тесту, ваше перенесення вважатиметься скасуванням тесту. 

Ви можете перенести реєстрацію лише один раз. 

Ваш центр тестування може стягувати адміністративний збір у розмірі до 25 % від загальної вартості тесту. 

4.2. Протягом 14 днів до тесту 

Будь-які запити на перенесення протягом 14 днів до тесту розглядаються як скасування тесту. Див. розділ «А. Скасування» цієї політики. 

Примітки 

i. Ваш центр тестування відповідальний за повернення коштів та організацію перенесень. 

ii. Згідно з розділом А. 2. центр тестування відповідальний за рішення, пов'язані з заявами учасників тестування щодо виняткових обставин. 

iii. Згідно з розділом А. 3. центр тестування відповідальний за рішення, пов'язані з компенсаціями, включаючи право на компенсації та суми компенсацій. 

iv. Якщо місцеве законодавство про захист прав споживачів у країні, в якій ви зареєструвались на проходження тесту IELTS, передбачає права щодо скасування й перенесення, які є більш сприятливими для учасника тестування, ніж права, викладені вище, то застосовується місцевий закон про захист прав споживачів.