Зверніть увагу: Це політика щодо IELTS (Academic and General Training), політику щодо скасування та відшкодування UKVI можна знайти тут.

Скасування тесту IELTS

Якщо ви скасуєте реєстрацію на тест IELTS щонайменше за п'ять тижнів до дати тесту, вам буде відшкодовано його вартість за вирахуванням адміністративного збору в розмірі 25%.

Зверніть увагу на те, що процес обробки відшкодування коштів може тривати від чотирьох до шести тижнів.

Щоб скасувати дату тесту, завантажте та заповніть Заявку на відшкодування коштів або Форму перенесення дати тесту та надішліть її поштою за адресою вул. Жилянська 29, Київ, 01033 (Зауважте, що ви маєте підписати форму). Ці документи можна знайти нижче в розділі завантажень.

Якщо протягом п'яти робочих днів із дати тесту нам буде надано оригінальну медичну довідку, що підтверджує наявність хвороби в день тесту, разом із Заявкою на відшкодування коштів або Формою перенесення дати тесту, то вам буде відшкодовано вартість тесту за вирахуванням адміністративного збору в розмірі 25%.

Приймаються лише оригінали медичних довідок українською або англійською мовою. Якщо ми не отримаємо обидва обов'язкові документи в нашому офісі в Києві на п'ятий робочий день після тесту, вас буде позначено як відсутнього (-ю), і ви не матимете права на жодні претензії.

Копії, надіслані факсом або електронною поштою, не приймаються. Ми рекомендуємо надсилати медичні довідки рекомендованим листом.

Зауважте, що ми не приймаємо довідки про хворобу, видані членами родини.

Запит на перенесення дати тесту

Якщо вам потрібно змінити дату тесту, на яку ви зареєстровані, ви можете безкоштовно подати запит на перенесення дати тесту не пізніше ніж за п'ять тижнів до дати тесту на папері, та не пізніше ніж за два тижнів до дати тесту на комп’ютері.

Зауважте, що нова дата тесту має бути не пізніше ніж через три місяці від початкової дати. У випадках захворювання перенесення можливе пізніше ніж за п'ять тижнів до дати тесту. Для цього не пізніше ніж через п'ять робочих днів з дати тесту необхідно надати оригінальну медичну довідку разом із Заявкою на відшкодування коштів або Формою перенесення дати.

Якщо ваш тест перенесено на нову дату (до настання початкової дати тесту або через хворобу) і ви будете хворі в другу дату тесту, то ви не матимете права на відшкодування коштів за тест, а також на нове перенесення дати тесту.