Зверніть увагу: Це політика щодо IELTS (Academic and General Training), політику щодо скасування та відшкодування UKVI можна знайти тут.

Скасування тесту IELTS

Зверніть увагу на те, що процес обробки відшкодування коштів може тривати від чотирьох до шести тижнів.

Якщо ви скасуєте реєстрацію на тест IELTS більше, ніж за п'ять тижнів до дати тесту на папері та більше, ніж за два тижні до дати тесту на комп’ютері, вам буде відшкодовано його вартість за вирахуванням адміністративного збору в розмірі 25%.

Якщо ви скасуєте реєстрацію на тест IELTS протягом п’яти тижнів перед датою тестування на папері та протягом двох тижнів перед датою тестування на комп’ютері, то повернення коштів за IELTS здійснюватися не буде. Винятками з цього правила є:

  • серйозне захворювання або медичні підстави (наприклад, госпіталізація або серйозна травма)
  • важка втрата – смерть близького члена родини
  • якщо кандидат став жертвою злочину або дорожньо-транспортної пригоди
  • військова служба

Щоб скасувати іспит IELTS (Academic або General training), зайдіть в свій обліковий запис на порталі учасника тестування і подайте запит на скасування тесту разом із завантаженням супровідних / підтверджуючих документів.

Щоб скасувати іспит UKVI або Life Skills, будь ласка, завантажте та заповніть Запит на відшкодування та надішліть його електронною поштою на info@britishcouncil.org.ua. (Зверніть увагу, що вам потрібно підписати форму.) Ви можете знайти документ нижче у розділі завантаження.

Якщо протягом п'яти робочих днів із дати тесту нам буде надано оригінальну медичну довідку, що підтверджує наявність хвороби в день тесту, разом із Заявкою на відшкодування коштів або Формою перенесення дати тесту, то вам буде відшкодовано вартість тесту за вирахуванням адміністративного збору в розмірі 25%.

Приймаються лише оригінали медичних довідок українською або англійською мовою. Якщо ми не отримаємо обидва обов'язкові документи на порталі учасника тестування на п'ятий робочий день після тесту, вас буде позначено як відсутнього (-ю), і ви не матимете права на жодні претензії.

Копії, надіслані факсом або електронною поштою, не приймаються. Ми рекомендуємо надсилати медичні довідки рекомендованим листом.

Зауважте, що ми не приймаємо довідки про хворобу, видані членами родини.

Запит на перенесення дати тесту

Якщо вам потрібно змінити дату тесту, на яку ви зареєстровані, ви можете безкоштовно подати запит на перенесення дати тесту не пізніше ніж за п'ять тижнів до дати тесту на папері, та не пізніше ніж за два тижнів до дати тесту на комп’ютері.

Зауважте, що нова дата тесту має бути не пізніше ніж через три місяці від початкової дати. У випадках захворювання перенесення можливе пізніше ніж за п'ять тижнів до дати тесту. Для цього не пізніше ніж через п'ять робочих днів з дати тесту необхідно надати оригінальну медичну довідку разом із Заявкою на відшкодування коштів або Формою перенесення дати.

Якщо ваш тест перенесено на нову дату (до настання початкової дати тесту або через хворобу) і ви будете хворі в другу дату тесту, то ви не матимете права на відшкодування коштів за тест, а також на нове перенесення дати тесту.

Зовнішні посилання