Зверніть увагу: Це політика щодо IELTS (Academic and General Training), політику щодо скасування та відшкодування UKVI можна знайти тут.

Скасування тесту IELTS

Зверніть увагу на те, що процес обробки відшкодування коштів може тривати від чотирьох до шести тижнів.

Якщо ви скасуєте реєстрацію на тест IELTS більше, ніж за п'ять тижнів до дати тесту на папері та більше, ніж за два тижні до дати тесту на комп’ютері, вам буде відшкодовано його вартість за вирахуванням адміністративного збору в розмірі 25%.

Якщо ви скасуєте реєстрацію на тест IELTS протягом п’яти тижнів перед датою тестування на папері та протягом двох тижнів перед датою тестування на комп’ютері, то повернення коштів за IELTS здійснюватися не буде.

Щоб скасувати іспит IELTS (Academic або General training), зайдіть в свій обліковий запис на порталі учасника тестування і подайте запит на скасування тесту разом із завантаженням супровідних / підтверджуючих документів.

Щоб скасувати іспит UKVI або Life Skills, будь ласка, завантажте та заповніть Запит на відшкодування та надішліть його електронною поштою на info@britishcouncil.org.ua. (Зверніть увагу, що вам потрібно підписати форму.) Ви можете знайти документ нижче у розділі завантаження.

При наданні протягом двох календарних днів з дати тесту медичної довідки, що підтверджує наявність хвороби на дату  тестування,  разом із заявою про скасування тесту на Порталі учасника тестування, плата за тест  буде повернена, за винятком адміністративного збору у розмірі 25% вартості.

Приймаються лише оригінали медичних довідок українською або англійською мовою.  Якщо до закінчення другого календарного дня після дня тесту ми не отримаємо вашу заяву про скасування тесту разом з відповідними документами, завантаженими на Порталі учасника тестування, ви будете відзначені як відсутній(-я), і втратите право на подання будь-яких претензій.

Копії, надіслані факсом або електронною поштою, не приймаються. Ми рекомендуємо надсилати медичні довідки рекомендованим листом.

Зауважте, що ми не приймаємо довідки про хворобу, видані членами родини.

Запит на перенесення дати тесту

Якщо вам потрібно змінити дату тесту, на яку ви зареєстровані, ви можете безкоштовно подати запит на перенесення дати тесту не пізніше ніж за п'ять тижнів до дати тесту на папері, та не пізніше ніж за два тижнів до дати тесту на комп’ютері.

Зауважте, що нова дата тесту має бути не пізніше ніж через три місяці від початкової дати. У випадках захворювання перенесення можливе пізніше ніж за п'ять тижнів до дати тесту. Для цього не пізніше ніж через п'ять робочих днів з дати тесту необхідно надати оригінальну медичну довідку разом із Заявкою на відшкодування коштів або Формою перенесення дати.

Якщо ваш тест перенесено на нову дату (до настання початкової дати тесту або через хворобу) і ви будете хворі в другу дату тесту, то ви не матимете права на відшкодування коштів за тест, а також на нове перенесення дати тесту.

Виняткові обставини та особливі умови

В  поодиноких  випадках можуть   виникнути обставини, за яких ви не зможете бути присутніми на  тесті, або які заважатимуть вам проходити тест,  такі як, наприклад, хвороба, травма  або інші непередбачені обставини,  які не залежать від вас, але більше не дають права скористатися стандартною процедурою скасування тесту, повернення коштів або перенесення тесту на іншу дату.  У таких випадках,  а також у разі втрати близької особи, громадянських заворушень або сімейної кризи, ви можете подати  до тестового центру заяву на розгляд в особливому порядку у зв'язку з винятковими обставинами. Детальнішу інформацію про цю процедуру див тут

У певних незалежних від тестового центру обставинах у нас може виникнути необхідність скасувати тестування та перенести його на пізнішу дату .

До таких обставин крім іншого належать,  екстремальні погодні умови,  стихійні лиха, громадянські заворушення, страйки, глобальна пандемія або ситуації форс-мажорного характеру .

У цих випадках  тестовий центр якнайшвидше проінформує вас і надасть вам можливість обрати оптимальний варіант: або повернення повної вартості тесту, або перенесення дати тестування на пізніший термін.    

У разі скасування або перенесення вашого тесту з інших причин, таких як, технічні проблеми, неможливість проведення заходу в запланованому місці або внаслідок дії природних чинників, тестовий центр якомога швидше повідомить вас про це і надасть вам можливість обрати між поверненням повної вартості тесту або перенесенням тесту на пізнішу дату.

Зовнішні посилання