Lightning Design workshop
Lightning Design workshop
Date
Понеділок 31 березня 2014 - 00:00 до Четвер 03 квітня 2014 - 00:00
Місце проведення
Київський академічний Молодий театр

Британська Рада в Україні спільно з громадською організацією «Театральна платформа» та Київським академічним Молодим театром представляють майстер-клас «Дизайн сценічного освітлення. Друга фаза», який проведе дизайнер театрального світла Майкл Менніон. 

Чотириденний освітній курс є частиною міжнародного культурно-освітнього проекту «За лаштунками». Він збере понад десять освітлювачів із театрів по всій Україні. Серед представлених міст – Київ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, а також Крим. Минулої весни митці вже прослухали першу теоретичну частину майстерні. Цього разу тренінг передбачатиме практичну роботу освітлювачів у парі з акторами та режисерами.

Майкл Менніон – партнер консалтингової компанії з сценічного освітлення Eye for Detail. Працює у цій сфері понад 20 років, зокрема він розробляв дизайни для театральних компаній, масштабних і невеликих інсталяцій у Великій Британії, Європі та Південній Африці. Працював із Birmingham Royal Ballet, Ashley Page, Theatre Rites, Mimbre, Stumble Dance Circus, CandoCo, Carol Brown та багатьма іншими.

Tag icon
мистецтво