Уявляєте собі світ без музики? Ми — ні. У нашому динамічному світі розвиток музичних інновацій у Великій Британії дарує нам нові звучання щодня, а Британська Рада працює над тим, щоб нові виконавці, нові техніки та цілий новий музичний світ завітали до України. 

Незабаром після того, як ми представили українській аудиторії популярне радіошоу про нову британську музику Selector Radio, ми вирішили робити шоукейс найцікавіших молодих артистів із Великобританії (Selector Live) та запрошувати в Україну тамтешніх фахівців для обміну досвідом та розвитку української музичної індустрії. Після запуску Selector Radio ми започаткували професійну програму подій Selector PRO, розраховану на українських фахівців галузі, які прагнуть розвинути свої навички, та на спеціалістів з Великої Британії, зацікавлених у музичних відкриттях зі Східної Європи. Пізніше у нашому портфоліо з’явився проект Envision Sound - навчальна програма для композиторів, які пишуть музику до кіно.

У розділах нижче ви можете ознайомитися з успіхами програм Selector Live, Selector PRO та Envision Sound. А більше дізнатись про глобальну музичну програму Британської Ради можна тут.

У цьому розділі