Date
Вівторок 04 грудня 2018 - 10:00 до П'ятниця 07 грудня 2018 - 17:00

Ведуча воркшопу – Ґеббі Хелміцка, керівник навчального модуля «Менеджмент артистів» у BIMM.

Протягом воркшопу учасники дізнаються:

  • які основні функції менеджера артиста;
  • які бувають типи менеджерів;
  • як сформувати промо-кіт для артиста; 
  • як розробляти ефективні стратегії просування артиста у соціальних мережах;
  • як створити біографію артиста. Окремі блоки воркшопу будуть присвячені організації турів та виступів на фестивалях, роботі з мерчендайзингом та розкрутці концертів.

6 грудня о 19:00 відбудеться публічний виступ Ґеббі, який буде присвячений питанням менеджменту креативних людей та ментального здоров’я у музичній індустрії.

Модератор зустрічі — Валерія Чачибая, співзасновниця Радіо Аристократи, ведуча та продюсерка української версії радіошоу про нову британську музику The Selector

Дивіться пряму трансляцію виступу за посиланням.

Ґеббі працює в музичному бізнесі понад 20 років. Починала зі співпраці з Браяном Феррі, після чого перейшла на музичне телебачення. Там, зокрема, керувала частиною прямої трансляції премії 1996 Brit Awards, яка запам’яталася скандальним моментом, коли під час виступу Майкла Джексона на сцену увірвався музикант Джарвіс Кокер.

У 1996 році Ґеббі стала персональним менеджером Роббі Вільямса. Впродовж майже десяти років була ключовим членом його менеджерської команди в  ie:music і брала безпосередню участь в організації ранніх турів Роббі, включаючи його виступ у Slane Castle в 1999 році та концерт у Небворті 2003 року, які стали віхами в творчості співака. Ґеббі також відіграла ключову роль у маркетингу та релізі DVD-версії концерту Роббі в Небворті. Після цього художник Дем’єн Герст запросив Ґеббі започаткувати його звукозаписувальний лейбл Is Good та керувати його роботою. Лейбл був створений для випуску альбомів давніх друзів Герста – групи The Hours.

Після повернення до свого рідного Брістоля Ґеббі працює в якості незалежного арт-координатора та event-продюсера.

Окремі блоки воркшопу будуть присвячені організації турів та виступів на фестивалях, роботі з мерчендайзом та розкрутці концертів

Реєстрація закрита