Date
Вівторок 07 липня 2015 - 00:00
Місце проведення
Київ, вул. Шота Руставелі, 11, клуб Sentrum

Британська Рада в Україні та клуб Sentrum розпочинають серію концертів нової британської музики Selector Live.

7 липня о 20:00 у клубі Sentrum (вул. Шота Руставелі, 11) відбудеться концерт одних із найпомітніших молодих представників британської хіп-хоп сцени, лауреатів премії Mercury Prize 2014 року – гурту Young Fathers.

Альтернативний хіп-хоп гурт Young Fathers виник у 2008 році на лос-анджелеському лейблі “Anticon”. Cлідом за двома EP - “Tape One” і “Tape Two” - у лютому 2014 року вони випустили дебютний диск “Dead”. Експериментальне звучання альбому, що балансує на межі хіп-хопу, соулу, фолку, інді, тріп-хопу, наповнене орієнтальними акустичними ефектами, захопило зненацька всіх критиків, що намагалися його оцінити. 

Темні конячки шотландської хіп-хоп сцени стали одним із найбільш обговорюваних британських колективів у 2014 році. Здобувши славу “психоделічного хіп-хоп бойз-бенду”, вони поїхали з туром по Великій Британії та інших європейських країнах і зрештою взяли номінацію «Альбом року» Barclaycard Mercury Awards, обійшовши не менш сильних номінантів: FKA twigs, Bombay Bicycle Club, Деймона Албарна та інших. Відразу після цього хлопці вирушили у Берлін, де продовжили роботу над другим альбомом “White Men Are Black Men Too”, що вийшов у квітні 2015 року і здобув схвальні відгуки музичних оглядачів.

Серія концертів Selector Live, організована Британською Радою в Україні на підтримку радіошоу The Selector, проходитиме на одному з головних концертних майданчиків Києва Sentrum за участю найактуальніших британських виконавців і познайомить з представниками різних музичних напрямків – від гітарного інді-року до «інтелектуальної» електроніки. 

Щотижневе радіошоу The Selector, яке продюсує Британська Рада, випускається в Лондоні і охоплює аудиторію понад чотири мільйони слухачів у 40 країнах світу. Часопис The Guardian називає Selector “найцікавішим музичним радіошоу в Британії”.  

Вартість квитків на Selector Live: Young Fathers - від 200 грн., квитки можна придбати за посиланням.