Управління НАТО з економічних питань безпеки та оборони у 1999 році започаткувало в Україні програму мовної підготовки. Мета програми - сприяння інтеграції колишніх військових або таких, котрі невдовзі будуть звільнені у запас, у цивільне життя. 

З 2000 року Британська Рада в Україні та НАТО спільно працювали над проєктом та Британська Рада провела курси з англійської мови для більш як 2000 екс-військових, які отримали необхідні навички для подальшого пошуку роботи у цивільному секторі після закінчення військової кар’єри. Середній відсоток працевлаштованих по завершенню курсів з перепідготовки – 80%.

Як один із партнерів НАТО у реалізації Програми, Британська Рада в Україні провела більше двохсот 400-годинних інтенсивних курсів для колишніх військовослужбовців з Ніжина, Чернігова, Херсона, Миколаєва, Одеси, Севастополя, Сум, Львова, Хмельницького, Харкова та Києва. 

Студенти програми виявляли неабияку старанність, наполегливість та дисциплінованість, адже навчання відбувалось по 5 годин на день, 5 днів на тиждень. 

Остання група розпочала навчання в онлайн форматі в жовтні 2020. У зв’язку із закриттям цього напрямку Програми з перепідготовки колишніх військовослужбовців офісом НАТО набір на курси з англійської мови більше не проводиться. 

Навчайтесь з нами

Якщо ви зацікавлені у навчанні з Британською Радою, пропонуємо вам ознайомитись з нашими програмами курсів для дорослих студентів.

Крім того, ми підготували для вас добірку безкоштовних ресурсів, що допоможуть вам у самостійному опануванні англійської мови: 

  1. Пройдіть безкоштовне онлайн-тестування на визначення рівня володіння англійською мовою.
  2. За визначеним рівнем, використовуйте корисні навчальні заняття, відео та ігри, запропоновані нижче.

Оберіть свій рівень:

Pre-intermediate 3

Pre-intermediate 4

Dreams

Grammar: Verbs followed by –‘ing’ or ‘to

Reading: Dreams

Vocabulary: A few

Animals

Grammar: Conditionals (video)

Topic development (reading): Animals in the city

Vocabulary: Animals

Vocabulary: Farm animals

Phobias

Grammar: Present perfect

Grammar: Adjectives ending in ‘ed’ or ‘ing’

Topic development (reading): The only thing to fear is...

Pre-intermediate 5

Life events

Grammar: Present perfect, simple and continuous

Listening: An invitation to a party (audio)

Reading: Good night stories for rebel girls

Writing: Someone I admire

Sports

Vocabulary: Moving

Vocabulary: Football

Pre-intermediate 6

Daily schedules and routine

Vocabulary: Daily routines

Vocabulary – daily routine

International inventions

Passive form 1

Passive form 2 (video)

Reading: Technology

Корисні посилання

Будьте на зв’язку з нами 

Якщо ви хочете залишатись на зв’язку і отримувати від нас найактуальнішу інформацію з усього світу, підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter, а також не забувайте про наш Instagram.

Ми прагнемо створити велику та дружню спільноту людей, що люблять англійську мову та культуру і підтримують один одного.