A woman using live online lessons with the British Council

Чи проводяться курси зараз або в наступному році?

Перелік доступних курсів для дітей та підлітків можна переглянути за посиланням. Перелік курсів для дорослих за наступним посиланням.

Які заходи безпеки було вжито у класах та інших приміщеннях?

Ваше здоров’я та безпека – завжди для нас на першому місці. Тому ми запровадили рекомендовані державою заходи, аби бути впевненими у безпеці наших студентів, викладачів та персоналу навчального центру: 

  • Ми постійно носимо захисні маски; 
  • Ми зберігаємо соціальну дистанцію: максимум 10 людей в класі та забезпечуємо дотримання фізичної дистанції; 
  • Прибирання та дезінфекція проводиться щодня до та після уроку в навчальному просторі (включаючи зони очікування), та в місцях загального користування, що дотичні до них. Очищення поверхонь, яких часто торкаються, проводиться перед кожним уроком; 
  • Дезінфікуючі засоби для рук загальнодоступні на вході та в кожному класі. Рідке мило є в туалетних кімнатах.

Дізнайтеся більше про заходи з безпеки.

Якщо я хочу записатись на курс або відновити навчання, які варіанти оплати ви пропонуєте?  

Якщо ви були раніше зареєстровані на один із наших курсів, у відповідь на ваше звернення, надіслане на info@britishcouncil.org.ua ми надішлемо вам на вказану електронну пошту рахунок разом із докладною інструкцією з реєстрації.  Ви можете розрахуватися за курс через систему інтернет-банкінгу або банківським переказом.

Якщо ви реєструєтесь на курс вперше, ви маєте спочатку зареєструватись на консультацію та скласти онлайн тест, аби ми могли визначити ваш рівень та рекомендувати вам курс, що відповідатиме вашим навчальним потребам. Після проходження тестування наші досвідчені фахівці проконсультують вас та порадять вам курс, спираючись на ваш попередній досвід, результати тестування та поставлені цілі.  

За посиланням ви можете зареєструватись на консультацію, перейти на онлайн тест та ознайомитись з подальшими кроками

Якщо я або моя дитина зареєструємось на заняття у класі, що роботи у випадку нового спалаху пандемії?

Якщо ми будемо вимушені призупинити заняття у навчальному центрі, ми гарантуємо, що ви продовжите свій навчальний курс онлайн, і навчатиметесь таку ж саму кількість годин, як і на звичайних курсах в класах. Ефективність навчання онлайн відповідає ефективності навчання в класах.

Що являє собою онлайн курс з англійської мови для дорослих?

Віртуальні уроки проводяться так само, як і звичайні заняття на курсах Британської Ради. Ви будете практикувати навички мовлення та письма  з викладачем та одногрупниками в режимі реального часу, а також працювати в парах і групах. Звичайно, як і на будь-якому іншому уроці, ви також будете практикувати свої навички аудіювання та читання та вивчати багато нового матеріалу. Різниця полягає тільки в тому, що віртуальні уроки проводяться через Zoom: зручне програмне забезпечення для веб-конференцій, яке вже раніше використовувалося для занять MyClass, тому багато хто з наших студентів з ним знайомий.

Що являє собою онлайн курс з англійської мови для дітей?

Вони є частиною унікального курсу для дітей та підлітків, який проводить Британська Рада через платформу Learning Hub. Ця платформа розроблена для того, щоб учні могли практикувати ті самі мовні навички та досягти того ж прогресу, що і на звичайних заняттях. Віртуальні заняття включають уроки в реальному часі з викладачем та самостійні вправи, які потрібно виконувати онлайн до і після кожного уроку. Ми прагнемо забезпечити всім дітям навчання у безпечному та сприятливому середовищі, тому наша платформа містить ряд функцій для забезпечення безпеки дітей під час роботи в Інтернеті.

Як можна зв’язатись зі службою підтримки клієнтів?

Ви можете зв’язатися за ними у чаті з понеділка по суботу з 10.00 до 17.00 (в режимі реального часу): Live Chat або заповнивши форму зворотнього зв’язку.

Також ви можете зв’язатись з нами через месенджер у Facebook British Council Ukraine.