Студенти читають основні поради для складання іспиту IELTS
Студенти читають основні поради для складання іспиту IELTS ©

British Council

IELTS - це міжнародний тест для міжнародного обміну. Більше 8 000 організацій по всьому світу вже приймають результати IELTS для освіти, прийому на роботу та імміграції, в тому числі державні органи, наукові установи та кадрові аґенції. Якщо потрібно оцінити мовні навички Ваших учнів, працівників чи потенційних кандидатів, то IELTS - це єдиний потрібний вам тест. 

Тест IELTS дає Вам надійний спосіб для того, щоб:

  • Брати до себе працівників та учнів із належним рівнем досягнень у англійській мові.
  • Оцінювати рівень англійської у Ваших учнів, коли вони подають заявку на міжнародні програми обміну.
  • Дати своїм студентам найпопулярніший у світі тест з англійської мови як випускний іспит, щоб вони могли сьогодні бути конкурентноздатними на сучасному ринку праці.

Як стати організацією, що визнає IELTS

Ви можете підняти імідж своєї установи для потенційних кандидатів, подавши заявку на статус організації, що визнає IELTS. Ваша організація буде безкоштовно перелічена в каталозі Хто визнає IELTS? та на всіх веб-сайтах IELTS, що повідомить про Вашу організацію мільйонам потенційних учасників тестування по всьому світу.

Зв’яжіться з нашими українськими співробітниками, які з радістю зможуть відповісти на Ваші запитання про те, як стати організацією, що визнає IELTS.

Як альтернатива, можна подати заявку онлайн. Потрібно лише кілька хвилин, щоб надати потрібні нам дані, і ми протягом 14 днів повідомимо про успішність Вашої заявки.

Допомагайте заявникам, надаючи їм інформацію

Ми рекомендуємо публікувати необхідні результати IELTS на веб-сайті. Така інформація допоможе потенційним кандидатам у прийнятті рішення, чи звертатися до Вас. Також це зробить процес заявки більш ефективним і зменшить кількість заявок, які Вам необхідно опрацьовувати. 

Наші співробітники в Україні можуть надати Вам офіційні логотипи IELTS для розміщення на Вашому веб-сайті. За додатковими відомостями зверніться до нашого відділу IELTS.

Як стати партнерським закладом IELTS

Ми часто укладаємо партнерство зі школами, університетами або закладами вищої освіти, які хочуть проводити у себе IELTS виключно для своїх студентів. Ми надаємо повний пакет підтримки, що дозволяє Вам проводити тест. За додатковою інформацією зверніться до нас.

Переваги партнерства такі:

  • Можна вибирати найбільш підходящі дати тестування у нашому річному календарі.
  • Студенти можуть зручно проходити тест у Вашому приміщенні.
  • Ваші студенти отримають доступ до підготовчих матеріалів IELTS, а за необхідності - академічну підтримку.
  • Ви отримаєте право використовувати логотип British Council IELTS Venue у рекламних матеріалах та на веб-сайті.
  • Знижка, якщо Ви реєструєте не менше 20 осіб на IELTS.