Take an exam, IELTS, UA-YP

Маючи більше 75 років досвіду викладання англійської, ми можемо підготувати учасників тестування, щоб вони досягли результату IELTS, який точно відображає їхнє володіння мовою. Наші експерти розробили широкий набір ресурсів для учителів, що готують учасників тестування IELTS.

Онлайн-матеріали для підготовки "Дорога до IELTS"

Дорога до IELTS - це потужний інструмент, який може стати центральним ресурсом в курсі підготовки до IELTS. Також він доступний для студентів, що за бажання можуть самостійно використовувати його для підготовки.

Ми знаємо, що люди, які проходять тест, імовірніше показують кращі результати, якщо знають, чого очікувати. Ось тут наш ресурс Дорога до IELTS дає їм унікальну перевагу.

Дорога до IELTS містить 120 годин інтенсивної роботи над чотирма аспектами тестування: читання, письмо, аудіювання та усне мовлення.

Дорога до IELTS допомагає студентам розвинути свої навички до необхідних для успіху рівнів. Головне, що програма відтворює реальний досвід тестування, дозволяючи студентам переглядати відео мовного тесту і практикуватися повним ходом.

Як "Дорога до IELTS" допоможе мені як учителю? 

Ваша школа може отримати ліцензію Дорога до IELTS для установ. Для Вас, як для учителя, є такі переваги:

  • Доступ усіх студентів до матеріалів "Дороги до IELTS".
  • Можливість відстежувати прогрес та розвивати індивідуальні навчальні плани для студентів.
  • Миттєві звіти про успішність Ваших студентів.
  • Доступ Ваших студентів до підказок, що допомагають виправляти свої помилки та розуміти їх.
  • Матеріал базується на реальних завданнях IELTS, які допоможуть учасникам тестів розвинути впевненість.

Пробні 10 годин безкоштовного доступу до курсу Дорога до IELTS допоможуть самому відчути, як онлайн-матеріали допоможуть Вашим студентам.

Перегляньте наші інші ресурси з практики IELTS.