Take an exam, IELTS partnership, UA-YP

IELTS у Британській Раді завдячує своєму успіху нашим партнерам, які підтримують проведення тестувань та рекрутинг кандидатів завдяки визнанню та поширенню іспиту Британської Ради IELTS.

Щоб визнати важливість наших партнерів та висловити свою вдячність, ми в вересні 2013 року запускаємо програму партнерства, що називається "Партнерська програма IELTS Британської Ради в Україні".

Програма призначена для установ, що готують кандидатів для проходження IELTS і (або) реєструють їх у Британській Раді, з нею надаються багато переваг установам, що стають нашими офіційними партнерами. Це допоможе нам спільно працювати для взаємної користі, водночас допомагаючи нашим студентам та клієнтам у досягненні їхніх цілей.

Програма має три рівні членства: бронзовий, срібний та золотий. Вони надаються відповідно до кількості кандидатів, яких Ви реєструєте на IELTS у Британській Раді протягом одного календарного року.

Переваги накопичуються із рухом вгору по рівнях, що дозволяє утворити довгострокове взаємовигідне партнерство між Вашою організацією та Британською Радою. Зверніться до нас після вересня 2013 року, якщо бажаєте взяти участь у програмі партнерства.