Посібник Nesta (оновлена версія)

Тут ми зібрали дослідження та інші корисні матеріали, створені у рамках наших програм в Україні:

Авторське право та креативні індустрії в Україні (2023)

Основна увага у цьому звіті приділена авторському праву, насамперед в аудіальному та аудіовізуальному секторах креативних індустрій. Автор документу - британська консалтингова компанія Counterculture LLP. Документ містить рекомендації, що можуть бути враховані під час розробки підходів та заходів для інших секторів культурних та креативних індустрій в Україні.

Дослідження видавничого сектору України (титульна сторінка)

Дослідження видавничої галузі України

Цей звіт підсумовує дослідження української видавничої галузі, ініційованого Британською Радою в Україні та проведеного за підтримки Українського інституту книги. Проєкт тривав з лютого по жовтень 2020 року. Дослідження включає понад 100 годин офлайн та онлайн інтерв’ю з видавцями, продавцями, бібліотекарями, працівниками фестивалів, представниками культурних та галузевих установ, та іншими зацікавленими сторонами.

Fashion DNA Ukraine

Fashion DNA Ukraine

Fashion DNA Ukraine - аналіз потреб екосистеми малого й середнього бізнесу в галузі модного дизайну. Він покликаний інформаційно підкріпити розвиток програми "Fashion DNA Україна", що забезпечує стратегічну бізнес-підтримку малим і середнім підприємствам у сфері модного дизайну.

Креативні хаби: погляд на нову економіку (англ.)

Це дослідження було проведено для кращого розуміння різноманіття цінностей, процесів та мотивації креативних хабів, а також для аналізу ефективних шляхів підтримки креативної економіки, особливо у часи політичної та фінансової невизначеності.

Стан та просування рівних можливостей для жінок та чоловіків у культурних та креативних індустріях

Стан та просування рівних можливостей для жінок та чоловіків у культурних та креативних індустріях

У 2018 році Британська Рада спільно із агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks дослідила представлення жінок у культурних та креативних індустріях в Азербайджані, Вірменії, Грузії та Україні. Дослідження було профінансовано Фондом попередження конфліктів, стабільності та безпеки Уряду Великої Британії у рамках ширшої програми підтримки креативних індустрій, яку здійснює Британська Рада.

Посібник для лідера креативного хабу (українською)

Посібник для лідера креативного хабу

Настільна книга для тих лідерів креативних хабів, які шукають можливості вдосконалити бізнес-процеси, збільшити вплив та ухвалювати усвідомлені рішення щодо розвитку їхніх організацій. Також посібник буде корисним тим, хто тільки планує створення хабу, — він допоможе спланувати перші кроки та зменшити кількість можливих помилок на старті.

Creative HubKit (англ.)

Цей посібник буде корисним для тих, хто хоче заснувати креативний хаб, або для менеджерів креативних хабів, котрі шукають альтернативну бізнес-модель для свого хабу. Посібник пропонує огляд кейсів про роботу британських креативних хабів.

Бізнес у сфері креативних індустрій

Бізнес у сфері креативних індустрій — видання, що допоможе крок за кроком спланувати та втілити власну креативну справу. Посібник пропонує методику розробки, тестування і перетворення творчих ідей на реальний бізнес.

UkraineCreatives.Education

UkraineCreatives.Education – це ресурс для тих, хто шукає освітні матеріали та натхнення для створення нових навчальних продуктіів з підприємництва.